Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

04.10.2006 17:51

Ретроспектива фільмів актриси Ромі Шнайдер у "Візуальній лабораторії" ("Басейн")

БасейнПротягом вересня і жовтня київський кіноклуб "Візуальна лабораторія" презентує ретроспективний показ фільмів за участи видатної актриси Ромі Шнайдер (1938 – 1982).

5 жовтня у програмі – фільм "Басейн"/La piscine (1969, режисер, Жак Дере). На віллі в Сен-Тропе відпочиває молода пара – Жан-Поль (Ален Делон) і Маріан (Ромі Шнайдер). Їхня ідилія порушується після приїзду колишнього коханця Маріан – Гаррі (Моріс Роне) – з його вісімнадцятирічною дочкою Пенелопою (Джейн Біркін). Одного ранку в басейні знаходять труп гостя. Поліція намагається з’ясувати, що це – нещасний випадок чи убивство. Одна з найкращих стрічок Жака Дере, наповнена дивною і тривожною атмосферою, створеною як майстерністю режисера, так і, мабуть, більшою мірою, складними позаекранними стосунками Ромі Шнайдер і Алена Делона, що загадковим чином долають рамці кадру.

12 жовтня – "Стара рушниця"/Le vieux fusil (1975, режисер Робер Енріко).

19 жовтня – "Прямий репортаж про смерть"/La mort en direct (1980, режисер Бертран Таверньє).

26 жовтня – "Жінка із Сан-Сусі"/La passante du Sans-Souci (1981, режисер Жак Руффіо).

Нагадаємо, що засідання кіноклубу "Візуальна лабораторія" проходять щочетверга (початок о 18-30) у приміщенні Державного центру театрального мистецтва імені Леся Курбаса (вулиця Володимирська, 23-в, тел. 279-47-83). Вхід – 5 гривень.

Специфіка "Візуальної лабораторії" в тому, що вона не лише надає глядачам можливість подивитися рідкісні кінострічки, але й обговорити їх. Фільми в кіноклубі демонструються з відео або з DVD. Вперше засідання кіноклубу "Візуальна лабораторія" відбулося у жовтні 2004 року. "Візуальна лабораторія" є авторським проектом одного з засновників кіноклубного руху в Україні Станіслава Сукненка.RSS

Кіноклуби

Архів