Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

11.10.2006 16:57

Ретроспектива фільмів актриси Ромі Шнайдер у "Візуальній лабораторії" ("Стара рушниця")

Протягом вересня і жовтня київський кіноклуб "Візуальна лабораторія" презентує ретроспективний показ фільмів за участи видатної актриси Ромі Шнайдер (1938 – 1982).

Стара рушниця12 жовтня у програмі – фільм "Стара рушниця"/Le vieux fusil (1975, режисер Робер Енріко), військова драма з часів Другої світової війни. Хірург місцевої лікарні, що допомагає Руху опору, відсилає дружину і дочку в село, а коли приїжджає їх провідати, знаходить тіла по-звірячому убитих людей, серед яких – і його рідні. Історія помсти, перемережана ретроспективними кадрами з довоєнного життя родини. Стрічка отримала французький кіноприз "Сезар" як "Найкращий фільм", а також "Сезари" "Найкращому акторові" (Філіпп Нуаре) і "Найкращому композиторові" (Франсуа де Рубо).

19 жовтня – "Прямий репортаж про смерть"/La mort en direct (1980, режисер Бертран Таверньє).

26 жовтня – "Жінка із Сан-Сусі"/La passante du Sans-Souci (1981, режисер Жак Руффіо).

Нагадаємо, що засідання кіноклубу "Візуальна лабораторія" проходять щочетверга (початок о 18-30) у приміщенні Державного центру театрального мистецтва імені Леся Курбаса (вулиця Володимирська, 23-в, тел. 279-47-83). Вхід – 5 гривень.

Специфіка "Візуальної лабораторії" в тому, що вона не лише надає глядачам можливість подивитися рідкісні кінострічки, але й обговорити їх. Фільми в кіноклубі демонструються з відео або з DVD. Вперше засідання кіноклубу "Візуальна лабораторія" відбулося у жовтні 2004 року. "Візуальна лабораторія" є авторським проектом одного з засновників кіноклубного руху в Україні Станіслава Сукненка.RSS

Кіноклуби

Архів