Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

18.10.2006 16:08

Кіноклуб класичного та соціального кіна ("Скромна чарівність буржуазії")

Кіноклуб класичного та соціального кіна проводить свої зустрічі щосереди о 19-00 у приміщенні кінозалу Державної академії керівних кадрів культури та мистецтв (вул. Січневого повстання, 21, корпус 7, 2-й поверх – на території Києво-Печерської Лаври, на вході на територію Лаври треба повідомити, що ви прямуєте до Академії і вас пропустять безкоштовно).

Скромна чарівність буржуазії18 жовтня відбудеться показ фільму "Скромна чарівність буржуазії"/Le charme discret de la bourgeoisie (Франція – Італія – Іспанія, 1972, режисер Луїс Бунюель), однієї з найвідоміших робіт цього класика світового кіна. Нагадаємо, що за цю картину Луїс Бунюель отримав "Оскара" (в номінації "Найкращий іншомовний фільм").

Фільми демонструються у DVD форматі. Після кожного фільму – дискусія. Вхід вільний. З програмою показів також можна ознайомитися на сайтах www.contr.info та www.videoteka.kiev.ua.

Покази Кіноклубу класичного та соціального кіна відбуваються завдяки підтримці Київської міської відеотеки та Державної академії керівних кадрів культури та мистецтв.

Перше засідання Кіноклубу в цьому сезоні відбулося 27 вересня. Демонструвалася картина "Леґенди Ріти"/Die Stille nach dem Schuß/The Legends of Rita (Німеччина, режисер Фолькер Шльондорфф). З цієї осени в Кіноклубу вперше з’явилося постійне приміщення для показів та дискусій – Державна академія керівних кадрів культури та мистецтв.

Всі бажаючі можуть підписатися на інтернет-розсилку кіноклубу – [email protected] – й отримувати оперативну інформацію про покази. Пропозиції щодо програми кіноклубу на наступний місяць чи щодо розповсюдження афіш кіноклубу можна надсилати на адресу [email protected].RSS

Кіноклуби

Архів