Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

18.10.2006 16:19

Ретроспектива фільмів актриси Ромі Шнайдер у "Візуальній лабораторії" ("Прямий репортаж про смерть")

Прямий репортаж про смертьПротягом вересня і жовтня київський кіноклуб "Візуальна лабораторія" презентує ретроспективний показ фільмів за участи видатної актриси Ромі Шнайдер (1938 – 1982).

19 жовтня у програмі – фільм "Прямий репортаж про смерть"/La mort en direct (1980, Франція – ФРН – Велика Британія, режисер Бертран Таверньє). Стрічка оповідає про недалеке минуле, в якому один з телемаґнатів вирішив показати глядачам сенсаційний телерепораж про останні дні життя людини. Героїнею репортажу стала письменниця Катрін, що її роль виконує Ромі Шнайдер. А репортерові Родді (Гарві Кейтель), що, власне, і робить телесюжет, в мозок вмонтовано мініпередавач, очі ж його виконують функцію об’єктивів. Однак не все передбачено планом телевізійників – Родді закохується в письменницю і, щоб врятувати її, осліплює себе... Стрічка брала участь у конкурсній програмі Берлінського МКФ, а також мала п’ять номінацій на французьку кінопремію "Сезар" 1981 року.

26 жовтня – "Жінка із Сан-Сусі"/La passante du Sans-Souci (1981, режисер Жак Руффіо).

Нагадаємо, що засідання кіноклубу "Візуальна лабораторія" проходять щочетверга (початок о 18-30) у приміщенні Державного центру театрального мистецтва імені Леся Курбаса (вулиця Володимирська, 23-в, тел. 279-47-83). Вхід – 5 гривень.

Специфіка "Візуальної лабораторії" в тому, що вона не лише надає глядачам можливість подивитися рідкісні кінострічки, але й обговорити їх. Фільми в кіноклубі демонструються з відео або з DVD. Вперше засідання кіноклубу "Візуальна лабораторія" відбулося у жовтні 2004 року. "Візуальна лабораторія" є авторським проектом одного з засновників кіноклубного руху в Україні Станіслава Сукненка.
RSS

Кіноклуби

Архів