Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

31.10.2006 14:18

"Громадянська кампанія ПОРА" представляє фільм "Кока, горлиця з Чечні"

1 листопада, о 19-00, відбудеться показ документального фільму "Кока, горлиця з Чечні" (Швейцарія, режисер Ерік Берґкраут). Стрічку представляє Всеукраїнська громадська організація "Громадянська кампанія ПОРА" в рамцях Третього міжнародного фестивалю документальних фільмів про права людини "Український контекст".

Покази, організовані "ГК ПОРА", відбуваються щосереди, о 19-00, у центральному офісі "ПОРИ" за адресою вул. Фролівська, 9-11 (вхід з боку Андріївського узвозу). Вхід вільний.

Кока, горлиця з Чечні"Кока, горлиця з Чечні"/Coca, The Dove from Chechnya (Швейцарія, 86’, 2005, режисер Ерік Берґкраут). Заїнап Ґашаєва, колись бізнес-леді, документує те, що в її рідній Чечні від 1994 року є повсякденністю: викрадання, тортури, вбивства. Разом з іншими жінками Заїнап збирає і ховає сотні відеокасет з свідоцтвами порушення прав людини. Надалі перевозить їх на захід, щоб були докази в майбутніх судових процесах, хоча сама вважає, що її робота не принесе бажаних результатів в найближчому майбутньому. У фільмі Берґкраута задіяні також Ліпкан Басаєва, в 2005 році лауреатка альтернативної Нобелівської премії і Анна Політковська, відома сміливістю і незалежністю російська журналістка. Режисер також фокусує свою увагу на підтримці міжнародного співтовариства чеченському народу. Приз Рудольфа Урба на МКФ ONE World-2006.

Довідки щодо показу за телефонами: 8 067 505 00 65, 8 050 334 66 04.RSS

Кіноклуби

Архів