Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

01.11.2006 14:37

Програма "Час, форми і образи документального" у "Візуальній лабораторії" ("Замки України" і "Хронос")

Протягом листопада київський кіноклуб "Візуальна лабораторія" презентує програму під назвою "Час, форми і образи документального", що представить шість документальних стрічок різних країн, стилів і часів.

Замки України2 листопада у програмі – зустріч з молодим українським режисером Артемом Сухарєвим і перегляд його фільму "Замки України" (приз за найкращий короткометражний фільм на цьогорічному фестивалі "Контакт"), а також показ стрічки "Хронос"/Chronos (1985, Канада – США) режисера Рона Фріке.

9 листопада – "Жінка у світі"/La donna nel mondo, (1963, Італія, режисери Ґуальтеро Джакопетті, Паоло Кавара і Франко Проспері).

16 листопада – "Час подорожі"/Tempo di viaggio (1982, Італія, режисери Андрєй Тарковський і Тоніно Ґуерра).

23 листопада – "Пісня тіла"/Bodysong (2003, Британія, режисер Саймон Паммел).

30 листопада – "Перші на Місяці" (2004, Росія, режисер Алєксєй Федорченко).

Нагадаємо, що засідання кіноклубу "Візуальна лабораторія" проходять щочетверга (початок о 18-30) у приміщенні Державного центру театрального мистецтва імені Леся Курбаса (вулиця Володимирська, 23-в, тел. 279-47-83). Вхід – 5 гривень.

Специфіка "Візуальної лабораторії" в тому, що вона не лише надає глядачам можливість подивитися рідкісні кінострічки, але й обговорити їх. Фільми в кіноклубі демонструються з відео або з DVD. Вперше засідання кіноклубу "Візуальна лабораторія" відбулося у жовтні 2004 року. "Візуальна лабораторія" є авторським проектом одного з засновників кіноклубного руху в Україні Станіслава Сукненка.RSS

Кіноклуби

Архів