Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

06.11.2006 17:21

Кіноклуб класичного та соціального кіна ("Дж. Ф. К." Олівера Стоуна)

Дж. Ф. К.8 листопада, о 19-00, в Кіноклубі класичного та соціального кіна відбудеться показ фільму "Дж. Ф. К."/"JFK" (1991, США – Франція) американського режисера Олівера Стоуна. Картина про одного з найвідоміших президентів США – Джона Фітцджеральда Кеннеді – отримала вісім номінацій на "Оскара" і виборола дві золоті статуетки (за "Найкращу операторську роботу" і "Найкращий монтаж")

Нагадуємо, що кіноклуб класичного та соціального кіна проводить свої зустрічі щосереди о 19-00 у приміщенні кінозалу Державної академії керівних кадрів культури та мистецтв (вул. Січневого повстання, 21, корпус 7, 2-й поверх – на території Києво-Печерської Лаври, на вході на територію Лаври треба повідомити, що ви прямуєте до Академії і вас пропустять безкоштовно).

Далі у програмі:

15 листопада – "Que Viva Mexicа!" (відновлена стрічка Сєрґєя Ейзенштейна 1931 року, 1978, режисери Нікіта Орлов і Ґріґорій Алєксандров).

22 листопада – "Околиця"/"Окраина" (1998, режисер Пьотр Луцик).

Фільми демонструються у DVD форматі. Після кожного фільму – дискусія. Вхід вільний. З програмою показів також можна ознайомитися на сайтах www.contr.info та www.videoteka.kiev.ua.

Покази Кіноклубу класичного та соціального кіна відбуваються завдяки підтримці Київської міської відеотеки та Державної академії керівних кадрів культури та мистецтв. Перше засідання Кіноклубу в цьому сезоні відбулося 27 вересня. З цієї осени в Кіноклубу вперше з’явилося постійне приміщення для показів та дискусій – Державна академія керівних кадрів культури та мистецтв.

Всі бажаючі можуть підписатися на інтернет-розсилку кіноклубу – [email protected] – й отримувати оперативну інформацію про покази. Пропозиції щодо програми кіноклубу на наступний місяць чи щодо розповсюдження афіш кіноклубу можна надсилати на адресу [email protected].RSS

Кіноклуби

Архів