Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

08.11.2006 14:25

Програма "Час, форми і образи документального" у "Візуальній лабораторії" ("Жінка у світі ")

Протягом листопада київський кіноклуб "Візуальна лабораторія" презентує програму під назвою "Час, форми і образи документального", що представляє шість документальних стрічок різних країн, стилів і часів.

Жінка у світі9 листопада, о 18-30, демонструватиметься картина "Жінка у світі"/La donna nel mondo, (1963, Італія, режисери Ґуальтеро Джакопетті, Паоло Кавара і Франко Проспері). Фільм побудований навколо образу жінки. Нетрадиційний погляд італійських документалістів закарбував своїх героїнь в різних частинах планети, від кримінальних кварталів Гамбурґа до полінезійського узбережжя. Один з найяскравіших сюжетів стрічки розповідає про алжирських вдів часів тодішньої війни.

16 листопада – "Час подорожі"/Tempo di viaggio (1982, Італія, режисери Андрєй Тарковський і Тоніно Ґуерра).

23 листопада – "Пісня тіла"/Bodysong (2003, Британія, режисер Саймон Паммел).

30 листопада – "Перші на Місяці" (2004, Росія, режисер Алєксєй Федорченко).

Нагадаємо, що засідання кіноклубу "Візуальна лабораторія" проходять щочетверга (початок о 18-30) у приміщенні Державного центру театрального мистецтва імені Леся Курбаса (вулиця Володимирська, 23-в, тел. 279-47-83). Вхід – 5 гривень.

Специфіка "Візуальної лабораторії" в тому, що вона не лише надає глядачам можливість подивитися рідкісні кінострічки, але й обговорити їх. Фільми в кіноклубі демонструються з відео або з DVD. Вперше засідання кіноклубу "Візуальна лабораторія" відбулося у жовтні 2004 року. "Візуальна лабораторія" є авторським проектом одного з засновників кіноклубного руху в Україні Станіслава Сукненка.RSS

Кіноклуби

Архів