Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

13.11.2006 18:14

Французький культурний центр представляє Місяць документального кіна ("Бути та мати")

Місяць документального кінаПротягом листопада Французький культурний центр представляє Місяць документального кіна, в рамцях якого демонструється чотири нові французькі документальні стрічки.

Отже, 14 листопада, о 19-00, в кінотеатрі "Дружба" – фільм "Бути та мати"/ Etre et avoir (2002, Франція, 104’) режисера Ніколя Філібера. В деяких районах Франції ще існують школи з так званим "єдиним класом", в якому один вчитель або вчителька навчають всіх сільських дітей від дитячого садка і до закінчення початкової школи. Фільм, знятий у глибинці Оверні, показує повсякденне життя, зі своїми радощами та незгодами. Завдяки надзвичайному успіху фільму "Бути та мати" документальне кіно знову привернуло до себе увагу та симпатії публіки.

Далі у програмі:

21 листопада, о 19-00, в кінотеатрі "Дружба" – фільм "Птахи 2. Шлях на край світу" ("Імператорський похід", "Марш пінґвінів ")/La Marche de l’Empereur (March of the Penguins) (2005, Франція, 85’), режисер Люк Жаке (французькою мовою з російськими субтитрами).

28 листопада, о 19-00, в кінотеатрі "Дружба" – фільм "П’єр Рішар, мистецтво дисбалансу"/Pierre Richard, l’art du déséquilibre (2005, Франція, 80’), режисер Жеремі Емер та Ян Марше (французькою мовою з російськими субтитрами).

Нагадуємо, що у Києві французькі кінопокази відбуваються традиційно по вівторках: щотижня, о 19-00, українські глядачі мають можливість подивитися французькі фільми французькою мовою – ці покази організовує Французький культурний центр. Першого вівторка місяця показ відбувається власне у приміщенні Французького культурного центру (формат – DVD), другого, третього й четвертого вівторків – у кінотеатрі "Дружба" (формат – 35 мм кіноплівка). Вхід на всі покази вільний.

Покази Місяця документального кіна проходять також у Дніпропетровську, Донецьку, Львові, Одесі, Харкові і Києві (повний розклад кінотеатрів і сеансів – на сайті Французького культурного центру).RSS

Кіноклуби

Архів