Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

16.11.2006 19:08

Фестиваль арґентинського кіна в Домі кіна

17 і 18 листопада в столичному Домі кіна (вул. Саксаганського, 6) проходитиме Фестиваль арґентинського кіна, що його представляє Посольство Арґентинської Республіки в Україні за сприяння Національної спілки кінематографістів України.

У програмі фестивалю – три стрічки. Покази проходитимуть в Синій залі Дому кіна з DVD-носіїв із синхронним перекладом українською або російською мовами.

17 листопада
18-00

Відкриття фестивалю.
"Бар "Ель Чіно"/Bar El Chino (2003, 100’, режисер Даніель Бурак)

18 листопада
17-00

"Спадщина"/Herencia (2001, 94’, режисер Паула Ернандес)

18-45
"Дев’ять королев"/Nueve reinas (2001, 115’, режисер Фабіан Бєлінскі)


"Бар "Ель Чіно"/Bar El Chino (2003, 100’, режисер Даніель Бурак). Хорхе Коста, 47-річний кінематографіст, намагається поновити роботу над одним покинутим проектом –зйомками документального фільму про заклад, пов’язаний з народженням танґо, – бар "Ель Чіно". Це символічне місце, і його відвідувачі уособлюють втрачені цінності та ідеали, що виявляються близькими Хорхе Коста. Присутність 26-річної дівчини Мартіни надихає режисера на зйомки фільму, і він вирішує продовжити роботу разом з нею. Економічний, політичний та соціальний хаос, що охоплює Арґентину наприкінці 2001 року, ставить головних героїв перед необхідністю прийняття нелегкого рішення, яке стане причиною змін у їхньому житті.

"Спадщина"/Herencia (2001, 94’, режисер Паула Ернандес). Двоє іноземців знайомляться в ресторані сучасного Буенос-Айреса. Олінда – італійка, яка приїхала до міста після Другої світової війни у пошуках коханого чоловіка, не знайшла його і вирішила залишитися жити в Арґентині, де з часом стала власницею ресторану. Петер – молодий німець, який подорожує, розшукуючи кохану дівчину. Зустріч поступово перетворюється для Перета на подорож-ініціацію, яка допомагає йому розібратися у собі, а Олінді, у свою чергу, повертає забуту здатність розмірковувати та робити вибір у житті.

"Дев’ять королев"/Nueve reinas (2001, 115’, режисер Фабіан Бєлінскі). Фільм починається на світанку одного дня і закінчується вранці наступного. Однак протягом цих 24 годин (чи трошки більше) життєвий досвід головних героїв Хуана та Маркоса збагачується переживанням унікальної ситуації, яка, за словами Маркоса, "трапляється один раз на мільйон"... Двоє дрібних ошуканців, які звикли задовольнятися кількома песо, випадково знайомляться і несподівано втягуються у справу, на якій можуть заробити сотні тисяч. Ця справа надзвичайно термінова, і часу на роздуми в них немає, – треба діяти негайно і гнучко згідно з ситуацією, щоб не випустити з рук унікальну нагоду. І хлопці роблять все необхідне, одночасно знайомлячись зі світом злодіїв та лицемірів, злочинців та голодранців, – зі світом, у якому за певну ціну можна купити кожного. Протягом всього дня Маркос та його менш досвідчений напарник потрапляють у щодалі неймовірніші ситуації. Кожна розгадка містить в собі обман, а в кожній обіцянці прихована пастка.

kinokolo.uaRSS

Кіноклуби

Архів