Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

17.11.2006 15:35

"Російське кіно. Прем’єра в Києві" в Домі кіна ("Зображаючи жертву")

Зображаючи жертву19 листопада, о 17-00, в київському Домі кіна (вул. Саксаганського, 6), в рамцях традиційної акції "Російське кіно. Прем’єра в Києві", відбудеться показ фільму "Зображаючи жертву"/Изображая жертву (2006) режисера Кірілла Сєрєбрєннікова.

Фільм відкривається провокаційною фразою "Російське кіно – в дупі!", але протягом наступних дев’яноста хвилин переконливо спростовує це твердження. "Зображаючи жертву" – чорна комедія про молодика із вельми своєрідним почуттям гумору та купою екстраваґантних комплексів. Його професія – зображати жертв у слідчих експериментах. Допомагаючи реконструювати перед камерою низку сюрреалістичних у своєму безглузді злочинів, він неминуче наближається до свого останнього слідчого експерименту, де зображати жертву доведеться вже іншим... Екранізація п’єси братів Прєснякових, стрічка отримала головний приз 17-го кінофестивалю "Кінотавр" і стала чи не найгучнішою подією новітнього російського арт-гаузу.

Нагадаємо, що фільм "Зображаючи жертву" вже демонструвався в українському кінопрокаті.

Рецензію кінокритика Ігора Грабовича на фільм можна прочитати в рубриці "Статті" на нашому порталі: "Зображаючи жертву" заявлений як свого роду маніфест нового покоління. Передбачається, що буде створено цілий цикл картин під назвою "герої нового часу". "Всі фільми проекту будуть об’єднані наявністю головного героя – молодої людини до тридцяти п’яти років, яка у сьогоднішніх умовах проходить через цикл колізій", – написано у прес-релізі компанії "Новые люди", яка і здійснюватиме проект". Читати далі...RSS

Кіноклуби

Архів