Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

22.11.2006 14:55

Програма "Час, форми і образи документального" у "Візуальній лабораторії" ("Пісня тіла")

Протягом листопада київський кіноклуб "Візуальна лабораторія" презентує програму під назвою "Час, форми і образи документального", що представляє шість документальних стрічок різних країн, стилів і часів.

Пісня тіла23 листопада, о 18-30, демонструватиметься картина "Пісня тіла"/Bodysong (2003, Велика Британія, режисер Саймон Паммел). Стрічка, яку називають "захоплюючою подорожжю людського тіла", розповідає історію людського життя за допомогою образів, взятих з різних фільмів, створених за понад 100-річне існування кінематографа. Музику до картини написав гітарист знаменитої британської групи Radiohead Джонни Ґрінвуд. Стрічка отримала Британську незалежну кінонагороду як "Найкращий британський документальний фільм".

30 листопада у програмі – "Перші на Місяці" (2004, Росія, режисер Алєксєй Федорченко).

Нагадаємо, що засідання кіноклубу "Візуальна лабораторія" проходять щочетверга (початок о 18-30) у приміщенні Державного центру театрального мистецтва імені Леся Курбаса (вулиця Володимирська, 23-в, тел. 279-47-83). Вхід – 5 гривень.

Специфіка "Візуальної лабораторії" в тому, що вона не лише надає глядачам можливість подивитися рідкісні кінострічки, але й обговорити їх. Фільми в кіноклубі демонструються з відео або з DVD. Вперше засідання кіноклубу "Візуальна лабораторія" відбулося у жовтні 2004 року. "Візуальна лабораторія" є авторським проектом одного з засновників кіноклубного руху в Україні Станіслава Сукненка.RSS

Кіноклуби

Архів