Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

29.11.2006 17:36

Програма "Час, форми і образи документального" у "Візуальній лабораторії" ("Перші на Місяці")

Протягом листопада київський кіноклуб "Візуальна лабораторія" презентує програму під назвою "Час, форми і образи документального", що представляє шість документальних стрічок різних країн, стилів і часів.

Перші на Місяці30 листопада, о 18-30, демонструватиметься картина "Перші на Місяці"/"Первые на луне" (2004, Росія, режисер Алєксєй Федорченко). Нагадаємо, що ця експериментальна неігрова російська стрічка отримала минулого року "Документальний приз" програми "Горизонти" Венеційського МКФ. Серед інших нагород фільму – Особлива відзнака журі Варшавського МКФ, Спеціальний приз Коттбуського кінофестивалю східноєвропейського кіна тощо.

Нагадаємо, що засідання кіноклубу "Візуальна лабораторія" проходять щочетверга (початок о 18-30) у приміщенні Державного центру театрального мистецтва імені Леся Курбаса (вулиця Володимирська, 23-в, тел. 279-47-83). Вхід – 5 гривень.

Специфіка "Візуальної лабораторії" в тому, що вона не лише надає глядачам можливість подивитися рідкісні кінострічки, але й обговорити їх. Фільми в кіноклубі демонструються з відео або з DVD. Вперше засідання кіноклубу "Візуальна лабораторія" відбулося у жовтні 2004 року. "Візуальна лабораторія" є авторським проектом одного з засновників кіноклубного руху в Україні Станіслава Сукненка.RSS

Кіноклуби

Архів