Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

06.12.2006 11:58

"Перші на Місяці" і "Злітна смуга" у "Візуальній лабораторії"

7 грудня, о 18-30, у київському кіноклубі "Візуальна лабораторія" демонструватимуться картини "Перші на Місяці"/"Первые на луне" (2004, Росія, режисер Алєксєй Федорченко) і "Злітна смуга"/La jetée (Франція, 1962, режисер Кріс Маркер).

"Перші на Місяці" – експериментальна неігрова російська стрічка, минулого року вона отримала "Документальний приз" програми "Горизонти" Венеційського МКФ. Серед інших нагород фільму – Особлива відзнака журі Варшавського МКФ, Спеціальний приз Коттбуського кінофестивалю східноєвропейського кіна тощо.

Злітна смуга"Злітна смуга" – вражаюче прекрасний науково-фантастичний шедевр, який зроблено майже цілковито зі статичних фотографій. Земля зруйнована після атомної катастрофи. Кілька людей, яким вдалось вижити, починають експериментувати з подорожами в часі, сподіваючись відіслати когось назад у довоєнне минуле, щоб відшукати трохи їжі, ліків і, можливо, виходу з їхнього розпачливого становища. Тим часом одного чоловіка переслідує неясний дитячий спогад, який виявляється доленосним... Картина отримала 1963 року Премію Жана Віґо.

Далі у грудневій програмі "Візуальної лабораторії" покажуть "Нове російське кіно":

14 грудня – "Ейфорія" (2006, режисер Іван Вирипаєв

21 грудня – "Острів" (2006, режисер Павєл Лунґін).

Нагадаємо, що засідання кіноклубу "Візуальна лабораторія" проходять щочетверга (початок о 18-30) у приміщенні Державного центру театрального мистецтва імені Леся Курбаса (вулиця Володимирська, 23-в, тел. 279-47-83). Вхід – 5 гривень.

Специфіка "Візуальної лабораторії" в тому, що вона не лише надає глядачам можливість подивитися рідкісні кінострічки, але й обговорити їх. Фільми в кіноклубі демонструються з відео або з DVD. Вперше засідання кіноклубу "Візуальна лабораторія" відбулося у жовтні 2004 року. "Візуальна лабораторія" є авторським проектом одного з засновників кіноклубного руху в Україні Станіслава Сукненка.RSS

Кіноклуби

Архів