Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

11.12.2006 15:04

Французький культурний центр представляє: французькі фільми французькою мовою ("Агов, що відбувається?")

Протягом грудня Французький культурний центр представляє програму фільмів, що показують сучасне суспільство у всьому його розмаїтті.

Агов, що відбувається?Отже, 12 грудня, о 19-00, у київському кінотеатрі "Дружба" відбудеться показ фільму "Агов, що відбувається?"/Wesh wesh, qu'est-ce qui se passe? (2001, режисер Раба Амер-Займеш). Камель, хлопець з арабського кварталу поблизу Парижа, повертається назад до Франції. Кілька років тому він був арештований за продаж наркотиків, відсидів п’ять років у в’язниці, а потім два роки провів за межами Франції, оскільки мав заборону на в’їзд до країни. Після повернення Камель, за підтримки своєї сім’ї, намагається знайти роботу і повернутися до нормального життя. Але в арабському кварталі це не так легко... Стрічка отримала Приз Вольфґанґа Штаудте на Берлінському кінофестивалі, а також французький кіноприз імени Луї Деллюка за найкращий дебют.

Далі у програмі:

19 грудня – "Саміа"/Samia (2000), режисер Філіпп Фокон
26 грудня – "Сусіди, сусідки"/Voisins, voisines (2004), режисер Малік Шибан

Нагадуємо, що у Києві французькі кінопокази відбуваються традиційно по вівторках: щотижня, о 19-00, українські глядачі мають можливість подивитися французькі фільми французькою мовою – ці покази організовує Французький культурний центр. Першого вівторка місяця показ відбувається власне у приміщенні Французького культурного центру (формат – DVD), другого, третього й четвертого вівторків – у кінотеатрі "Дружба" (формат – 35 мм кіноплівка). Вхід на всі покази вільний відповідно до наявности вільних місць.RSS

Кіноклуби

Архів