Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

13.12.2006 13:12

"Ейфорія" у "Візуальній лабораторії"

Ейфорія14 грудня, о 18-30, у київському кіноклубі "Візуальна лабораторія" демонструватиметься картина "Ейфорія" (Росія, 2006) режисера Івана Вирипаєва в рамцях грудневої програми кіноклубу "Нове російське кіно".

"Ейфорія" – режисерський кінодебют драматурга, актора й театрального режисера Івана Вирипаєва. Проста любовна історія з класичним трикутником: молода дружина із замріяними очима, охоплений пристрастю герой-коханець і ревнивий чоловік із рушницею та пляшкою горілки. І все це – на тлі фантастично красивих донських пейзажів. Медитативна за настроєм, на візуальному рівні "Ейфорія" є своєрідним переосмисленням зображальної традиції вестерну, з його органічним поєднанням мовного аскетизму й композиційної вишуканости. Попри чимало спірних моментів, фільм усе ж залишає враження рідкісної художньої та ідейної цілісности й гармонії. Це справжнє поетичне кіно, з майстерно вибудуваним ритмічним малюнком та вражаючим інтуїтивним компілюванням діаметрально різних кінематографічних традицій". (Олексій Сахалтуєв).

Нагадаємо, що "Ейфорія" отримала цього року отримала Приз за найкращий повнометражний фільм на МКФ "Молодість", Спеціальний диплом журі за яскраве експресивне зображальне вирішення на фестивалі "Кінотавр", а також представляла Росію у конкурсній програмі Венеційського кінофестивалю.

Далі у грудневій програмі "Візуальної лабораторії" покажуть:

21 грудня – "Острів" (2006, режисер Павєл Лунґін).

Нагадаємо, що засідання кіноклубу "Візуальна лабораторія" проходять щочетверга (початок о 18-30) у приміщенні Державного центру театрального мистецтва імені Леся Курбаса (вулиця Володимирська, 23-в, тел. 279-47-83). Вхід – 5 гривень.

Специфіка "Візуальної лабораторії" в тому, що вона не лише надає глядачам можливість подивитися рідкісні кінострічки, але й обговорити їх. Фільми в кіноклубі демонструються з відео або з DVD. Вперше засідання кіноклубу "Візуальна лабораторія" відбулося у жовтні 2004 року. "Візуальна лабораторія" є авторським проектом одного з засновників кіноклубного руху в Україні Станіслава Сукненка.RSS

Кіноклуби

Архів