Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

14.12.2006 16:28

"ПОРА" представляє до річниці акції "Україна без Кучми" дискусію з учасниками тих подій і показ фільму "Обличчя протесту"

15 грудня, до шостої річниці акції "Україна без Кучми", ВГО "Громадянська кампанія ПОРА" представляє відкриту дискусію з учасниками тих подій, а також показ фільму "Обличчя протесту". Загальна назва зустрічі – "Україна без Кучми – революція без вождів".

Йдеться про акцію "Україна без Кучми", що мала місце наприкінці 2000 – на початку 2001 року. Кульмінацією акції стало 9 березня 2001 року, день народження Тараса Шевченка, коли відбулись масові сутички опозиції і тодішньої влади.

Учасниками дискусії будуть:

- Володимир Чемерис – співкоординатор УБК, член правління Української гельсінської спілки та Інституту "Республіка"
- Олесь Доній –один з лідерів УБК, політолог, керівник Центру досліджень політичних цінностей
- Євген Золотарьов –голова Харківського обласного комітету опору "За правду"
- Андрій Юсов – координатор Громадянського комітету "За Правду!" у Одеській обл., учасник кампанії "Україна без Кучми".

Фільм "Обличчя протесту" (2003) створений журналістом Андрієм Шевченком. Продюсер – Ірина Чемерис. Допомагали в роботі над картиною безпосередній учасник та один із організаторів акцій протесту "Україна без Кучми" Володимир Чемерис і журналіст Наталія Якимович. Фільм "Обличчя протесту" зроблено за сприяння фонду "Відродження".

Дискусія і показ фільму відбудеться о 19-00, у центральному офісі "ПОРИ" за адресою вул. Фролівська, 9-11 (вхід з боку Андріївського узвозу). Вхід вільний. Довідки за телефонами: Ольга Веснянка – 8 050 334 66 04.RSS

Кіноклуби

Архів