Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

15.12.2006 17:53

"Право на жінку" в кіноклубі НаУКМА ("Українські фільми на кіноплівці")

16 грудня, о 18-30, у кіноклубі Національного університету "Києво-Могилянська Академія" демонструватиметься фільм "Право на жінку" ("Українфільм", 1930) режисера Олексія Каплера. Показ здійснюється в рамцях програми "Українські фільми на кіноплівці", яку представляє кіноклуб НаУКМА спільно з Національним центром Олександра Довженка.

"Право на жінку" – рання режисерська робота майбутнього відомого сценариста Олексія Капера ("Ленін в жовтні", "Ленін в 1918 році", "Вона захищає Батьківщину", "Смугастий рейс", "Людина-амфібія"). Героїня фільму покидає свого чоловіка через те, що він не дозволяє їй навчатися, і вступає до медінститута. Не зважаючи на смерть своєї дитини, жінка успішно здобуває професію хірурга. Зроблена у плакатно-пропаґандистському жанрі "культурфільму" картина була звинувачена в "занепадництві" і на екрани на вийшла. Фільм зберігся без 8-ї частини.

Показ відбуватиметься на великому екрані кіноклубу (вул. Іллінська, 9, 3-й поверх). Демонстрація німого фільму супроводжуватиметься електронною музикою.

Вхід – 1 гривня.

Cпільнота глядачів кіноклубу – community.livejournal.com/laboratoriakinoRSS

Кіноклуби

Архів