Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

20.12.2006 14:56

"Острів" Павла Лунґіна у "Візуальній лабораторії"

Острів21 грудня, о 18-30, у київському кіноклубі "Візуальна лабораторія" демонструватиметься картина "Острів" (Росія, 2006) режисера Павла Лунґіна в рамцях грудневої програми кіноклубу "Нове російське кіно".

За часів Другої світової війни герой стрічки кочегар Анатолій зробив підлість – заради власного порятунку вбив найкращого друга. Багато років потому він все ще відчуває докори сумління, навіть ставши монастирським ченцем, який увесь час присвячує спокутуванню свого найстрашнішого гріха. Та лише наприкінці свого життєвого шляху Анатолій дізнається про чудесне прощення. Російське кіно продовжує пошуки духовности у сучасному брутальному світі – найбільш переконливо це, вочевидь, вдалося саме Павлу Лунґіну. Недаремно стрічку "Острів" відібрали для відкриття "Кінотавру" та закриття Венеційського фестивалю.

Нагадаємо, що засідання кіноклубу "Візуальна лабораторія" проходять щочетверга (початок о 18-30) у приміщенні Державного центру театрального мистецтва імені Леся Курбаса (вулиця Володимирська, 23-в, тел. 279-47-83). Вхід – 5 гривень.

Специфіка "Візуальної лабораторії" в тому, що вона не лише надає глядачам можливість подивитися рідкісні кінострічки, але й обговорити їх. Фільми в кіноклубі демонструються з відео або з DVD. Вперше засідання кіноклубу "Візуальна лабораторія" відбулося у жовтні 2004 року. "Візуальна лабораторія" є авторським проектом одного з засновників кіноклубного руху в Україні Станіслава Сукненка.

kinokolo.uaRSS

Кіноклуби

Архів