Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

17.01.2007 17:13

"Пісня тіла" у "Візуальній лабораторії"

Пісня тіла18 січня, о 18-30, у київському кіноклубі "Візуальна лабораторія" демонструватиметься картина "Пісня тіла"/Bodysong (2003, Велика Британія, режисер Саймон Паммел). Стрічка, яку називають "захоплюючою подорожжю людського тіла", розповідає історію людського життя за допомогою образів, взятих з різних фільмів, створених за понад 100-річне існування кінематографа. Музику до картини написав гітарист знаменитої британської групи Radiohead Джонни Ґрінвуд. Стрічка отримала Британську незалежну кінонагороду як "Найкращий британський документальний фільм".

Далі протягом січня і лютого кіноклуб "Візуальна лабораторія" представить програму "Панорама європейського кіна. Угорщина".

25 січня – "Батько. Щоденник однієї віри"/Apa (1966), режисер Іштван Сабо.

1 лютого – "Червоне і біле"/Csillagosok, katonák (1968), режисер Міклош Янчо.

8 лютого – "Благовіщення"/Angyali üdvözlet (1984), режисер Андраш Єлєш.

15 лютого – "Гармонія веркмайстера"/Werckmeister harmóniák (2000), режисер Бела Тарр.

22 лютого – "Контроль"/Kontroll (2003), режисер Німрод Антал.

Нагадаємо, що засідання кіноклубу "Візуальна лабораторія" проходять щочетверга (початок о 18-30) у приміщенні Державного центру театрального мистецтва імені Леся Курбаса (вулиця Володимирська, 23-в, тел. 279-47-83). Вхід – 5 гривень.

Специфіка "Візуальної лабораторії" в тому, що вона не лише надає глядачам можливість подивитися рідкісні кінострічки, але й обговорити їх. Фільми в кіноклубі демонструються з відео або з DVD. Вперше засідання кіноклубу "Візуальна лабораторія" відбулося у жовтні 2004 року. "Візуальна лабораторія" є авторським проектом одного з засновників кіноклубного руху в Україні Станіслава Сукненка.

kinokolo.uaRSS

Кіноклуби

Архів