Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

24.01.2007 13:51

"ПОРА" представляє до річниці утворення Організації українських націоналістів показ фільмів

24 січня, о 19-00, до річниці утворення Організації українських націоналістів, кіноклуб ВГО "ГК ПОРА" представляє показ фільмів "Між сталевими жорнами" (1993, режисер Леонід Осовський) і "Повоєнна Україна" (1993, режисер Євген Мокроусов). У програмі вечора також зустріч з нинішніми представниками ОУН.

"Між сталевими жорнами" (1993). Автор сценарію і режисер Леонід Осовський. Оператор Леонід Бернацький. 1941 – 45 роки. Вторгнення фашистської Німеччини і окупація України. Спроби Бандери і Мельника налагодити контакт з "новим порядком". Рух опору окупантам. Розстріл Олени Теліги у Бабиному яру. Українська повстанська армія. Тарас Бульба-Боровець, Роман Шухевич. Радянські партизанські групи під керівництвом Сидора Ковпака. Дивізія СС "Галичина". Боротьба УПА з більшовиками.

"Повоєнна Україна" (1993). Автор сценарiю Лариса Кульчицька. Режисер Євген Мокроусов. Оператор Олександр Самофалов. 1945 – 1955 роки. Відбудова народного господарства. Кримська конференція союзників. Договір між СРСР і Чехословаччиною про приєднання Закарпаття до України. Боротьба ОУН та УПА за незалежність Української держави. Організація Об’єднаних Націй. Колективізація в Західній Україні. Масові репресії і висилка українців до ГУЛАГу. Голод 1947 року. Смерть Сталіна, боротьба за владу між його послідовниками. Приєднання Кримської области до України.

Кіноклуб ВГО "ГК ПОРА" традиційно проводить свої покази по середах, о 19-00, за адресою вул. Фролівська, 9-11 (вхід з боку Андріївського узвозу). Вхід вільний.
Довідки: Ольга Веснянка  8 050 334 66 04

kinokolo.uaRSS

Кіноклуби

Архів