Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті


Кіноклуби

29.01.2007 16:18

"Сталкер" Андрєя Тарковського у кіноклубі "Ракурс"

Ракурс30 січня, о 19-00, у кіноклубі "Ракурс" демонструватиметься стрічка "Сталкер" (1979, 2 серії) класика російського і світового кіна режисера Андрєя Тарковського. Фільм знято за повістю братів Струґацьких "Пікнік на узбіччі", самі ж Аркадій і Боріс Струґацькі написали сценарій до картини, оператор – Алєксандр Княжинський, композитор – Едуард Артємьєв, актори – Алєксандр Кайдановський, Анатолій Солоніцин, Микола Гринько, Аліса Фрейндліх.

Далі у програмі "Ракурсу"...

6 лютого – "Ностальгія"/Nostalghia (1983, Італія – СРСР, 2 серії), режисер Андрєй Тарковський.

13 лютого – "Жертвопринесення"/Offret (1986, Швеція – Велика Британія – Франція, 2 серії), режисер Андрєй Тарковський.

20 лютого – "Сім самураїв"/Shichinin no samurai  (1954, Японія, 2 серії), режисер Акіра Куросава.

27 лютого – "Леґенда про Нараяму"/Narayama bushiko (1983, Японія, 2 серії), режисер Шогей Імамура.

Нагадуємо, що кіноклуб "Ракурс", що ним керував і продовжує керувати ентузіаст кіноклубного руху в Україні Михайло Баталін, відновив свою діяльність 19 вересня 2003 року після майже 12-річної перерви.

"Ракурс" "народився" 1977 року на базі дискусійного кіноклубу Київського інституту кібернетики, який існував іще з початку 60-х років. Працював він до 1991 року і був помітним осередком творчого спілкування київських кіноманів у той час, коли ще не існувало відео, а про найпомітніші твори світового кіномистецтва можна було дізнатися хіба що з рецензій на них ув офіційних радянських виданнях. "Ракурс" був також (разом із декількома іншими українськими кіноклубами) серед засновників Федерації кіноклубів України, що є членом Міжнародної федерації кіноклубів.

Кіноклуб "Ракурс" демонструє фільми виключно на КІНОплівці (на відміну від деяких інших кіноклубів, що демонструють винятково відеокопії), як і завжди, акцентуючи увагу на мистецьких творах.

Базується кіноклуб у приміщенні київського кінотеатру ім. Чапаєва (вул. Велика Житомирська, 40), що на Львівській площі. Покази відбуваються по вівторках о 19-00. Вартість квитків – 4 гривні за одну серію. Довідки за телефоном 272-41-00.
RSS

Кіноклуби

Архів


Новости кино ukrfilm.com