Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

05.12.2003 14:26

Дні ізраїльського кіна в Україні

Від 7 до 9 грудня в Києві проходитимуть Дні ізраїльського кіна, що їх проводять Посольство Ізраїлю в Україні і Єврейська Аґенція "Сохнут-Україна". Покази відбуватимуться у Червоній залі Дому кіна.

У програмі першого дня, 7 грудня – показ документальних фільмів режисера Бориса Мафціра “Найгарніша” та “Нотатки про ізраїльську культуру”, а також зустріч з автором. Борис Мафцір – продюсер і режисер документального кіна, ведучий авторських програм на ізраїльському радіо. У минулому – генеральний директор Міністерства абсорбції Ізраїлю, начальник Управління культури і мистецтва Ізраїлю, директор Ізраїльської студії документальних фільмів. Борис Мафцір є продюсером і режисером 400 документальних фільмів та телевізійних програм. Сьогодні він – генеральний директор Єврейської Аґенції в Росії.

8 грудня демонструватиметься повнометражний ігровий фільм “Кава з лимоном”/Kafe V'Limon (1993-1994, 90’) режисера Леона Горовця, колишнього киянина, випускника КДІТМ імени Карпенка-Карого. Відбудеться зустріч з автором. “Кава з лимоном” розповідає про Валерія, актора з Москви, що він разом зі своєю родиною еміґрує до Ізраїлю, де сподівається досягти успіху. Проте йому не вдається подолати культурний бар’єр. Після повернення до Москви з’ясовується, що його друзі відвернулися від нього. Фільм отримав приз “Золотий об`єктив Ізраїлю”, був учасником кінофестивалів у Монпельє, Нью-Йорку, Лос-Анджелесі, Сінґапурі, Монреалі, Берліні, Лондоні.

9 грудня у програмі – "Літо Авії”/Ha-Kayitz Shel Aviya (1988 рік, 95’), стрічка режисер Елі Когена. Авія, 10-річна дівчина, чия мати вижила під час Голокосту, відчайдушно прагне знайти себе в житті. Втрата батька і життя поруч з матір’ю-вар'яткою, здається, можуть і її довести до божевілля. Фільм створено за книжкою Гілі Альмагори, яка виконує одну з головних ролей і є продюсером фільму. Фільм “Літо Авії” отримав багато схвальних відгуків за чудову гру акторів і гарну режисуру.

kinokolo.ua


RSS

Кіноклуби

Архів