Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

31.01.2007 16:13

Новини Українського кіноклубу Колумбійського університету в Нью-Йорку

Український кіноклуб Колумбійського університету (УККУ) розпочинає нову серію кінопоказів під назвою "Голлівуд говорить українською". В її програмі демонструватимуться американські та інші чужоземні фільми, дубльовані українською мовою. Спрагла за рідним словом українська публіка Нью-Йорка та інших міст Північної Америки зможе насолодитися високохудожнім дублюванням цих фільмів. Важливо ще й те, що DVD дубльованих українською чужоземних картин можна придбати в комерційній мережі України. На такий продукт серед мільйонної української діаспори існує великий попит. З часом ці фільми можна буде купити й тут, в Америці. Попит на такі стрічки зумовлюється не стільки низьким рівнем знання англійської мови серед українців діаспори, скільки тим, що українську майже неможливо почути у питомих українських фільмах, бо вони робляться або російською, або ж такою неоковирною українською, що її боляче чути.

ТачкиСерію показів 22 лютого відкриє повнометражний анімаційний фільм "Тачки". Намагаючись популяризувати українське кіно серед якнайширшого загалу, до сих пір УККУ провадив свої імпрези винятково англійською мовою, а українські фільми показував з англійськими субтитрами. Тим разом ця традиція буде порушена із зрозумілих причин: адже метою імпрези, як і всієї нової тематичної серії є святкування української мови в кінематографі. Відомо, що навіть російськомовні українці, які потрапляють за океан, часто несподівано для себе відкривають у серці потяг до української мови.

Після відкриття нової серії "Голлівуд говорить українською" УККУ представлятиме 2-го березня фільм "Тачки" у престижному Торонтському університеті. Плануються також покази у Філадельфії, Бостоні та інших містах. На черзі інші кінокартини, дубльовані доброю українською.

Першу імпрезу цієї серії Український кіноклуб Колумбійського університету організовує завдяки допомозі генерального директора прокатної компанії B&H Dіstrіbutіon Богдана Батруха.

Деталі програми на: www.columbia.edu/cu/ufc

УККУ також продовжує свою вже традиційну серію щомісячних показів українських фільмів. Лютнева програма вперше представлятиме творчість режисера Романа Балаяна, його наразі останній фільм «Ніч світла» (2004).

Юрій Шевчук,
директор УККУ,
власкор KINO-KOЛА,
Нью-ЙоркRSS

Кіноклуби

Архів