Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

07.02.2007 18:28

"Благовіщення" Андраша Єлєша у "Візуальній лабораторії"

БлаговіщенняПротягом січня і лютого у київському кіноклубі "Візуальна лабораторія" демонструється програма "Панорама європейського кіна. Угорщина".

8 лютого, о 18-30, – показ фільму "Благовіщення"/Angyali üdvözlet (1984, режисер Андраш Єлєш) – надзвичайно витонченої і поетичної авторської версії подій з Біблії і з поем Гомера, всіх персонажів в якій грають діти віком від 8 до 12 років.

Далі у програмі:

15 лютого – "Гармонія веркмайстера"/Werckmeister harmóniák (2000), режисер Бела Тарр.

22 лютого – "Контроль"/Kontroll (2003), режисер Німрод Антал.

Нагадаємо, що засідання кіноклубу "Візуальна лабораторія" проходять щочетверга (початок о 18-30) у приміщенні Державного центру театрального мистецтва імені Леся Курбаса (вулиця Володимирська, 23-в, тел. 279-47-83). Вхід – 5 гривень.

Специфіка "Візуальної лабораторії" в тому, що вона не лише надає глядачам можливість подивитися рідкісні кінострічки, але й обговорити їх. Фільми в кіноклубі демонструються з відео або з DVD. Вперше засідання кіноклубу "Візуальна лабораторія" відбулося у жовтні 2004 року. "Візуальна лабораторія" є авторським проектом одного з засновників кіноклубного руху в Україні Станіслава Сукненка.RSS

Кіноклуби

Архів