Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

14.02.2007 19:28

"Гармонія веркмайстера" Бели Тарр у "Візуальній лабораторії"

Гармонія веркмайстераПротягом січня і лютого у київському кіноклубі "Візуальна лабораторія" демонструється програма "Панорама європейського кіна. Угорщина".

15 лютого, о 18-30, – показ драми "Гармонія веркмайстера"/Werckmeister harmóniák (2000), режисер Бела Тарр. Стрічка демонструвалася в рамцях Берлінського кінофестивалю 2001 року і отримала приз читачів видання Berliner Zeitung, а також низку угорських кінопризів, зокрема, Приз угорських критиків найкращому актору (Ларс Рудольф).

Далі у програмі:

22 лютого – "Контроль"/Kontroll (2003), режисер Німрод Антал.

Нагадаємо, що засідання кіноклубу "Візуальна лабораторія" проходять щочетверга (початок о 18-30) у приміщенні Державного центру театрального мистецтва імені Леся Курбаса (вулиця Володимирська, 23-в, тел. 279-47-83). Вхід – 5 гривень.

Специфіка "Візуальної лабораторії" в тому, що вона не лише надає глядачам можливість подивитися рідкісні кінострічки, але й обговорити їх. Фільми в кіноклубі демонструються з відео або з DVD. Вперше засідання кіноклубу "Візуальна лабораторія" відбулося у жовтні 2004 року. "Візуальна лабораторія" є авторським проектом одного з засновників кіноклубного руху в Україні Станіслава Сукненка.RSS

Кіноклуби

Архів