Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

21.02.2007 14:53

"Контроль" Німрода Антала у "Візуальній лабораторії"

Протягом січня і лютого у київському кіноклубі "Візуальна лабораторія" демонструється програма "Панорама європейського кіна. Угорщина".

Контроль22 лютого, о 18-30, – показ містичного трилера "Контроль"/Kontroll (2003) режисера Німрода Антала, що зібрав цілий урожай престижних кінонагород – зокрема, "Золотий Г’юґо" за найкращий фільм на Чиказькому МКФ, Приз глядацьких симпатій на Варшавському МКФ, "Золотий лебідь" за найкращу режисуру і найкращу операторську роботу на Копенгаґенському МКФ, приз FIPRESCI на Коттбуському МКФ молодого східноєвропейського кіна тощо.

Нагадаємо, що засідання кіноклубу "Візуальна лабораторія" проходять щочетверга (початок о 18-30) у приміщенні Державного центру театрального мистецтва імені Леся Курбаса (вулиця Володимирська, 23-в, тел. 279-47-83). Вхід – 5 гривень.

Специфіка "Візуальної лабораторії" в тому, що вона не лише надає глядачам можливість подивитися рідкісні кінострічки, але й обговорити їх. Фільми в кіноклубі демонструються з відео або з DVD. Вперше засідання кіноклубу "Візуальна лабораторія" відбулося у жовтні 2004 року. "Візуальна лабораторія" є авторським проектом одного з засновників кіноклубного руху в Україні Станіслава Сукненка.RSS

Кіноклуби

Архів