Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

26.02.2007 18:12

"Леґенда про Нараяму" Шогея Імамури у кіноклубі "Ракурс"

Леґенда про Нараяму27 лютого, о 19-00, у кіноклубі "Ракурс" демонструватиметься стрічка японського режисера Шогея Імамури "Леґенда про Нараяму"/Narayama bushiko (1983). Фільм отримав "Золоту пальму" Каннського фестивалю 1983 року, дві нагороди Японської кіноакадемії 1984 року ("Найкращий фільм" і "Найкращий актор"), а також низку інших міжнародних нагород..

Нагадуємо, що кіноклуб "Ракурс", що ним керував і продовжує керувати ентузіаст кіноклубного руху в Україні Михайло Баталін, відновив свою діяльність 19 вересня 2003 року після майже 12-річної перерви.

"Ракурс" "народився" 1977 року на базі дискусійного кіноклубу Київського інституту кібернетики, який існував іще з початку 60-х років. Працював він до 1991 року і був помітним осередком творчого спілкування київських кіноманів у той час, коли ще не існувало відео, а про найпомітніші твори світового кіномистецтва можна було дізнатися хіба що з рецензій на них ув офіційних радянських виданнях. "Ракурс" був також (разом із декількома іншими українськими кіноклубами) серед засновників Федерації кіноклубів України, що є членом Міжнародної федерації кіноклубів.

Кіноклуб "Ракурс" демонструє фільми виключно на КІНОплівці (на відміну від деяких інших кіноклубів, що демонструють винятково відеокопії), як і завжди, акцентуючи увагу на мистецьких творах.

Базується кіноклуб у приміщенні київського кінотеатру ім. Чапаєва (вул. Велика Житомирська, 40), що на Львівській площі. Покази відбуваються по вівторках о 19-00. Вартість квитків – 4 гривні за одну серію. Довідки за телефоном 272-41-00.RSS

Кіноклуби

Архів