Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

28.02.2007 14:59

"Pink Floyd. Стіна" Алана Паркера в Кіноклубі соціального та класичного кіна

Pink Floyd. СтінаУ лютому поновив свою роботу київський Кіноклуб класичного та соціального кіна.

28 лютого, о 19-00, демонструватиметься фільм "Pink Floyd. Стіна"/Pink Floyd. The Wall (1982, Велика Британія) режисера Алана Паркера – ориґінальна музична стрічка, зроблена на перетині телереклами і відеокліпу до альбому рок-гурту "Pink Floyd".

Нагадуємо, що Кіноклуб класичного та соціального кіна проводить свої зустрічі щосереди, о 19-00, у приміщенні кінозалу Державної академії керівних кадрів культури та мистецтв (вул. Січневого повстання, 21, корпус 7, 2-й поверх – на території Києво-Печерської Лаври, на вході на територію Лаври треба повідомити, що ви прямуєте до Академії і вас пропустять безкоштовно). Фільми демонструються у DVD форматі. Після кожного показу – дискусія. Вхід вільний.

Далі у програмі:

7 березня – "Приховане"/Caché (Франція – Австрія – Німеччина – Італія), режисер Міхаель Ганеке.

14 березня – "Уолл Стріт"/Wall Street (США), режисер Олівер Стоун.

21 березня – "Декамерон"/Il Decameron (Італія – Франція – ФРН), режисер П’єр Паоло Пазоліні.

З програмою показів також можна ознайомитися на сайті www.contr.info.

Покази Кіноклубу класичного та соціального кіна відбуваються завдяки підтримці Київської міської відеотеки та Державної академії керівних кадрів культури та мистецтв. З осени 2005 року в Кіноклубу вперше з’явилося постійне приміщення для показів та дискусій – Державна академія керівних кадрів культури та мистецтв.

Всі бажаючі можуть підписатися на інтернет-розсилку кіноклубу – [email protected] – й отримувати оперативну інформацію про покази. Пропозиції щодо програми кіноклубу на наступний місяць чи щодо розповсюдження афіш кіноклубу можна надсилати на адресу [email protected].

kinokolo.uaRSS

Кіноклуби

Архів