Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

02.03.2007 12:01

Презентація фільмів з циклу "Гра долі" в Домі кіна

Гра долі2 березня, о 18-30, до Дня жінок, у Синій залі київського Дому кіна відбудеться презентація трьох серій із циклу документальних фільмів "Гра долі". Нагадаємо, що цей проект здійснює студія "ВІАТЕЛ" і це її перший багатосерійний телепроект. Презентація проводиться спільно із телеканалами "Культура" і "5 каналом". У програмі презентації фільми:

"Незнайомка". Історія епістолярного роману відомого французького письменника Оноре де Бальзака з польською шляхтянкою Евеліною Ганською, яка проживала у своєму маєтку в селі Верхівня, що на Житомирщині, і завершилося їхнім шлюбом у Бердичівському костелі.

"Софія – дитя кохання". Історія життя грекині, яка була однією з найчарівніших і найзагадковіших жінок XVIII-го століття і якій граф Потоцький подарував романтичний парк – уманську "Софіївку".

"Таємниця кохання. Олександрія". Історія таємного кохання Ґріґорія Потьомкіна та Олександри Енгельгардт-Браницької, яка залишила по собі величний парк "Олександрія" у Білій Церкві.

Спонсором виробництва цих трьох фільмів виступила ТМ "Дригало".

З прес-релізу проекту "Гра долі": "Цикл "Гра долі" – це загадкові, інтригуючі і таємничі історії з приватного життя знаменитих людей, які жили на українській землі, та українців, рознесених по всьому світу. Історії кохання. Історії сходження на олімп слави, несподівані повороти долі. Розповідь про маловідомі факти з життя відомих людей в українській культурі. Ми відкриваємо в цьому проекті нову телезірку – автора-ведучу Наталю Сопіт. Проект почав своє життя 2005 року на 5 каналі. З 2006 року фільми циклу "Гра долі" показують і на каналі "Культура", а з 2007 також на телеканалі "1+1 Інтернешнл" для української діаспори за кордоном. Студія ВІАТЕЛ створила вже 27 фільмів із циклу "Гра долі". Зйомки тривають. Цього року ми сподіваємося відзняти ще 20 фільмів і головне – показати їх глядачам України. Ми знаємо, що українське кіно потрібне глядачу. І ми знімаємо фільми, яких чекає глядач".

Знімальна група проекту: автор-ведуча – Наталя Сопіт; режисери – Василь Вітер, Василь Образ, Олег Туранський; оператор – Георгій Кривошеєнко; звукорежисери – Олег Головьошкін, Максим Демиденко, Володимир Осипенко; грим – Жанна Бетрозова; костюми – торговельна марка LAURA ASHLEY; музика – De Wolfe; музичний редактор – Олег Онопрієнко; виконавчий продюсер – Галина Криворчук; генеральний продюсер – Василь Вітер; сценаристи – Наталя Сопіт, Тамара Бойко, Юлія Шпачинська, Юлія Орленко, Юрій Хорунжий, Ольга Клейменова, Василь Вітер, Олександр Шокало, Юрій Криворчук, Катерина Башкіна.

kinokolo.uaRSS

Кіноклуби

Архів