Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

06.03.2007 18:05

"Жінки гір Арарат" у кіноклубі "ПОРА"

7 лютого, у середу, о 19-00, кіноклуб ВГО "Громадянська кампанія ПОРА" представляє показ фільму "Жінки гір Арарат" (Франція, 52’, 2004, режисер Ерванн Брайнд). Після стрічки – відкрита дискусія на тему "Права жінок. Світовий досвід та українські виклики". Показ картини здійснюється в рамцях Міжнародного фестивалю Дні документального кіна про права людини "Український контекст".

"Жінки гір Арарат" – це портрет дивізії жіночої партизанської армії курдів, що була створена 1996 року і складалася з шести жінок. Драма фільму лежить не в ризику і смерті, не в насильстві і психопатології війни. У красі меланхолійно красивих гір ми спостерігаємо життя невеликої групи молодих жінок, природних, ніжних, доля яких здається нам трагічно вирішеною. Фільм Брайнда дозволяє нам відчути той кут, в який виявилися загнаними курди через таку політику Туреччини або Саддама Гусейна в Іраку, що порушує права людини. Незвичність жіночої армії заснована також на злитті народних і соціальних цілей – емансипації жінок. До відкритої дискусії запрошені представники і представниці жіночих організацій, правозахисної спільноти.

Кіноклуб ВГО "ГК ПОРА" традиційно проводить свої покази по середах, о 19-00, за адресою вул. Фролівська, 9-11 (вхід з боку Андріївського узвозу). Вхід вільний. Довідки: Ольга Веснянка 8 050 334 66 04.

kinokolo.uaRSS

Кіноклуби

Архів