Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця



Новини

Статті

Кіноклуби

07.03.2007 13:16

"Чоловік і жінка" Клода Лелюша у "Візуальній лабораторії"

Чоловік і жінкаПротягом березня у київському кіноклубі "Візуальна лабораторія" демонструється програма "І Бог створив жінку...".

8 березня, о 18-30, демонструватиметься фільм "Чоловік і жінка"/Un homme et une femme (1966, Франція) – найвідоміший фільм режисера і оператора Клода Лелюша і один з найвідоміших фільмів у світовому кіні. Ця знаменита мелодрама з Анук Еме і Жаном-Луї Трентіньяном в головних ролях і чудовою музикою Френсіса Лея стала класикою жанру, принесла авторам всесвітню славу і низку кінонагород ("Оскара" за "Найкращий іншомовний фільм" і "Найкращий ориґінальний сценарій", "Золоту пальму" і приз OCIC Каннського фестивалю тощо), а також викликала масу наслідувань...

Далі у програмі:

15 березня – "Жінки на межі нервового зриву"/Mujeres al borde de un ataque de nervios (1988, Іспанія), режисер Педро Альмодовар.

22 березня – "Запах жінки"/Profumo di donna (1974, Італія), режисер Діно Різі.

29 березня – "У джазі тільки дівчата"/Some Like It Hot (1959, США), режисер Біллі Вайлдер.

Нагадаємо, що засідання кіноклубу "Візуальна лабораторія" проходять щочетверга (початок о 18-30) у приміщенні Державного центру театрального мистецтва імені Леся Курбаса (вулиця Володимирська, 23-в, тел. 279-47-83). Вхід – 5 гривень.

Специфіка "Візуальної лабораторії" в тому, що вона не лише надає глядачам можливість подивитися рідкісні кінострічки, але й обговорити їх. Фільми в кіноклубі демонструються з відео або з DVD. Вперше засідання кіноклубу "Візуальна лабораторія" відбулося у жовтні 2004 року. "Візуальна лабораторія" є авторським проектом одного з засновників кіноклубного руху в Україні Станіслава Сукненка.

kinokolo.ua



RSS

Кіноклуби

Архів