Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

13.03.2007 12:20

"Площа" і "Звичайний президент" Юрія Хащеватського у кіноклубі "ПОРА"

14 лютого, у середу, о 19-00, в кіноклубі ВГО "Громадянська кампанія ПОРА" відбудеться показ фільмів відомого білоруського кінодокументаліста Юрія Хащеватського "Площа" і "Звичайний президент". Стрічки представлятиме сам Юрій Хащеватський.

Юрій ХащеватськийЮрій Хащеватський – відомий білоруський кінодокументаліст, автор кількох десятків фільмів. Одна з найбільш нашумілих стрічок режисера – їдка сатира на білоруського президента Лукашенка під назвою "Звичайний президент". Фільм відзначено низкою призів на різних фестивалях. Останній фільм Юрія Хащеватського "Площа" оповідає про події в Мінську у березні 2006 року, коли у Білорусі пройшли масові акції протесту проти фальсифікації результатів виборів Президента.

Під час заходу в кіноклубі гості зможуть поставити свій підпис під зверненням до Президента України з нагоди й напередодні візиту Президента Білорусі. Додамо – 19 березня – річниця Білоруського Майдану. Українські громадські активісти 14 березня починають акцію "Білоруська весна" в Україні, що триватиме до 25 березня. На зустрічі звучатиме білоруська музика, зокрема, гурт "N.R.M.", чиї пісні так не любить режим "батьки".

У Республіці Білорусь тривають систематичні та брутальні порушення прав людини. Світова спільнота та міжнародні організації неодноразово виступали з закликами припинити придушення свободи слова, переслідування правозахисників, свавільні арешти представників опозиції, провести прозорі та справедливі судові процеси над звинувачуваними, припинити практику заборони та розгону мирних зібрань. Постійні утиски та арешти діячів опозиції, і загалом тих, хто займається діяльністю в сфері громадянського суспільства, є добре продуманою спробою з боку білоруської влади залякати та відвернути громадян від реалізації їхнього права на свободу зборів, асоціацій та самовираження. Результатом цього є постійне й брутальне придушення відкритої громадської полеміки та діяльности в сфері громадського суспільства в Білорусі.

Кіноклуб ВГО "Громадянська кампанія ПОРА" традиційно проводить свої покази по середах, о 19-00, за адресою вул. Фролівська, 9-11 (вхід з боку Андріївського узвозу). Вхід вільний. Довідки: Олександр Демченко 8 067 405 50 02

kinokolo.uaRSS

Кіноклуби

Архів