Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

14.03.2007 14:33

"Волл Стріт" Олівера Стоуна в Кіноклубі соціального та класичного кіна

У лютому поновив свою роботу київський Кіноклуб класичного та соціального кіна.

Волл Стріт14 березня, о 19-00, демонструватиметься фільм "Волл Стріт"/Wall Street (США, 1987) режисера Олівера Стоуна – стрічка, що принесла знаменитому американському акторові Майклу Даґлесу його першого і поки що єдиного "Оскара" за "Найкращу чоловічу роль".
 
Нагадуємо, що Кіноклуб класичного та соціального кіна проводить свої зустрічі щосереди, о 19-00, у приміщенні кінозалу Державної академії керівних кадрів культури та мистецтв (вул. Січневого повстання, 21, корпус 7, 2-й поверх – на території Києво-Печерської Лаври, на вході на територію Лаври треба повідомити, що ви прямуєте до Академії і вас пропустять безкоштовно). Фільми демонструються у DVD форматі. Після кожного показу – дискусія. Вхід вільний.

Далі у програмі:
21 березня – "Декамерон"/Il Decameron (Італія – Франція – ФРН), режисер П’єр Паоло Пазоліні.

З програмою показів також можна ознайомитися на сайті www.contr.info.

Покази Кіноклубу класичного та соціального кіна відбуваються завдяки підтримці Київської міської відеотеки та Державної академії керівних кадрів культури та мистецтв. З осени 2005 року в Кіноклубу вперше з’явилося постійне приміщення для показів та дискусій – Державна академія керівних кадрів культури та мистецтв.

Всі бажаючі можуть підписатися на інтернет-розсилку кіноклубу – [email protected] – й отримувати оперативну інформацію про покази. Пропозиції щодо програми кіноклубу на наступний місяць чи щодо розповсюдження афіш кіноклубу можна надсилати на адресу [email protected].

kinokolo.uaRSS

Кіноклуби

Архів