Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

14.03.2007 14:44

"Жінки на межі нервового зриву" Педро Альмодовара у "Візуальній лабораторії"

Протягом березня у київському кіноклубі "Візуальна лабораторія" демонструється програма "І Бог створив жінку...".

Жінки на межі нервового зриву15 березня, о 18-30, демонструватиметься фільм "Жінки на межі нервового зриву"/Mujeres al borde de un ataque de nervios (1988, Іспанія) режисера Педро Альмодовара – блискуча стрічка знаменитого іспанця з Кармен Маура і Антоніо Бандерасом у головних ролях, що номінувалася на "Оскара" як "Найкращий іншомовний фільм", отримала п’ять премій Іспанської кіноакадемії "Ґойя", Приз за найкращий сценарій на Венеційському МКФ, два призи Європейської кіноакадемії ("Найкращий фільм молодого режисера і "Найкраща актриса"), а також низку інших престижних нагород.

Далі у програмі:

22 березня – "Запах жінки"/Profumo di donna (1974, Італія), режисер Діно Різі.

29 березня – "У джазі тільки дівчата"/Some Like It Hot (1959, США), режисер Біллі Вайлдер.

Нагадаємо, що засідання кіноклубу "Візуальна лабораторія" проходять щочетверга (початок о 18-30) у приміщенні Державного центру театрального мистецтва імені Леся Курбаса (вулиця Володимирська, 23-в, тел. 279-47-83). Вхід – 5 гривень.

Специфіка "Візуальної лабораторії" в тому, що вона не лише надає глядачам можливість подивитися рідкісні кінострічки, але й обговорити їх. Фільми в кіноклубі демонструються з відео або з DVD. Вперше засідання кіноклубу "Візуальна лабораторія" відбулося у жовтні 2004 року. "Візуальна лабораторія" є авторським проектом одного з засновників кіноклубного руху в Україні Станіслава Сукненка.

kinokolo.uaRSS

Кіноклуби

Архів