Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

16.03.2007 20:10

"Чорна книга" Пауля Верговена в рамцях акції АРҐУМЕНТ-KINO-КОЛО

Чорна книга18 березня, о 17-00, в київському Домі кіна в рамцях акції АРҐУМЕНТ-KINO-КОЛО відбудеться показ нового фільму класика світового кіна режисера Пауля Верговена "Чорна книга"/Zwartboek (2006, Нідерланди – Бельгія – Велика Британія – Німеччина).

Головні ролі в "Чорній книзі" виконали Каріс ван Гаутен, Себастьян Кох, Том Гоффман, Галіна Рейн, Дерек де Лінт. Симпатична єврейська співачка Рахіль Штейн так би й співала далі, якби на Голландію не напали німецькі загарбники зі своїми уявленнями про те, кому співати, а кому... щось інше. Рахіль не заради справедливости, а через безвихідь іде в голландський рух опору, де й далі в своїх діях керується виключно основним інстинктом... Верговен утік з Голлівуду не від хорошого життя, однак його давнім шанувальникам на рідному континенті від цього лише приємність. Адже до європейського кіна повернувся той, кого тут так не вистачало – веселий провокатор, для якого не існує табу, зате вистачає смаку естетизувати будь-який несмак.

Нагадуємо, що на нашому порталі проводився конкурс, присвячений фільмові "Чорна книга". Власне, правильні відповіді... Пауль Верговен прийшов на вручення кінематографічної антипремії "Золота малина", ставши, таким чином, першим в історії режисером, що власноруч отримав її. Лише один зі знятих Паулем Верховеном у Голлівуді фільмів досі не має сиквелу і це – "Шоу ґьолз". І, нарешті, правильний логічний ряд: "День незалежности" – Карл Вальтер Лінденлауб – "Чорна книга". Правильно на питання відповіли Максим і Микола з Києва, вони й отримають запрошення на показ в Дім кіна.

Незабаром на нашому порталі – новий конкурс, переможці якого отримають запрошення на показ фільмів кінотрилогії Пітера Ґріневея "Валізи Тульса Люпера", що пройдуть в столичному кінотеатрі "Жовтень" 23, 24 і 25 березня.

kinokolo.uaRSS

Кіноклуби

Архів