Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

20.03.2007 17:23

"Уроки білоруської мови" в кіноклубі "ПОРА"

21 березня, о 19-00, в кіноклубі ВГО "Громадянська кампанія ПОРА" відбудеться показ фільму "Уроки білоруської мови" (2006) польського режисера Мірослава Дембінського.

Показ проходитиме в рамцях громадянської кампанії "Білоруська весна". Під час заходу в кіноклубі гості зможуть поставити свій підпис під зверненням до Президента України з нагоди й напередодні візиту Президента Білорусі. Додамо – 19 березня – річниця Білоруського Майдану. Українські громадські активісти 14 березня розпочали акцію "Білоруська весна" в Україні. На зустрічі звучатиме білоруська музика, зокрема, гурт "N.R.M.".

У Республіці Білорусь тривають систематичні та брутальні порушення прав людини. Світова спільнота та міжнародні організації неодноразово виступали з закликами припинити придушення свободи слова, переслідування правозахисників, свавільні арешти представників опозиції, провести прозорі та справедливі судові процеси над звинувачуваними, припинити практику заборони та розгону мирних зібрань. Постійні утиски та арешти діячів опозиції, і загалом тих, хто займається діяльністю в сфері громадянського суспільства, є добре продуманою спробою з боку білоруської влади залякати та відвернути громадян від реалізації їхнього права на свободу зборів, асоціацій та самовираження. Результатом цього є постійне й брутальне придушення відкритої громадської полеміки та діяльности в сфері громадського суспільства в Білорусі.

Кіноклуб ВГО "Громадянська кампанія ПОРА" традиційно проводить свої покази по середах, о 19-00, за адресою вул. Фролівська, 9-11 (вхід з боку Андріївського узвозу). Цей захід 21 березня може стати останнім у кіноклубі. Вхід вільний. Довідки: Ольга Веснянка (8 050 334 66 04).

kinokolo.uaRSS

Кіноклуби

Архів