Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

21.03.2007 15:09

"Запах жінки" Діно Різі у "Візуальній лабораторії"

Запах жінкиПротягом березня київський кіноклуб "Візуальна лабораторія" показує програму "І Бог створив жінку...".

22 березня, о 18-30, демонструватиметься фільм "Запах жінки"/Profumo di donna (1974, Італія) режисера Діно Різі. Знаменита італійська стрічка свого часу здобула низку кінонагород – два "Давида ді Донателло" від Італійської кіноакадемії (за акторську роботу Вітторіо Ґассмана і за режисуру), "Сезара" від Французької кіноакадемії за "Найкращий іншомовний фільм", приз "Найкращому акторові" Вітторіо Ґассману на Каннському фестивалі, дві номінації на "Оскара" ("Найкращий іншомовний фільм" і "Найкращий адаптований сценарій"). А через майже 20 років після виходу на екрани картини Діно Різі було зроблено не менш знаменитий американський римейк – "Запах жінки" (1992) режисера Мартіна Бреста з Аль Пачіно в головній ролі.
 
Далі у програмі:

29 березня – "У джазі тільки дівчата"/Some Like It Hot (1959, США), режисер Біллі Вайлдер.

Нагадаємо, що засідання кіноклубу "Візуальна лабораторія" проходять щочетверга (початок о 18-30) у приміщенні Державного центру театрального мистецтва імені Леся Курбаса (вулиця Володимирська, 23-в, тел. 279-47-83). Вхід – 5 гривень.

Специфіка "Візуальної лабораторії" в тому, що вона не лише надає глядачам можливість подивитися рідкісні кінострічки, але й обговорити їх. Фільми в кіноклубі демонструються з відео або з DVD. Вперше засідання кіноклубу "Візуальна лабораторія" відбулося у жовтні 2004 року. "Візуальна лабораторія" є авторським проектом одного з засновників кіноклубного руху в Україні Станіслава Сукненка.

kinokolo.uaRSS

Кіноклуби

Архів