Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

26.03.2007 18:18

"Царствений кінь" в кіноклубі НТУУ "КПІ"

Із табуретом через Гімалаї28 березня, у середу, о 19-30, в кіноклубі НТУУ "КПІ" відбудеться показ фільму "Царствений кінь" – першої частини кінотрилогії "Із табуретом через Гімалаї" (Україна, 88’, 2006-2007, режисер Сергій Лисенко, ініціатор та продюсер проекту – Леонід Кантер). Після показу стрічки відбудеться обговорення фільму з Леонідом Кантером.

Засідання кіноклубу НТУУ "КПІ" проходять щосереди о 19-30 у приміщенні Малої зали ЦКМ НТУУ КПІ (корпус №7, третій поверх, метро "Політехнічний інститут", пр. Перемоги, 37). Вхід вільний.

Додаткова інформація – за телефонами 8 050 374 22 35 (Стас) та 8 044 454 92 43, а також на сайті www.ssa.ntu-kpi.kiev.ua

Нагадаємо, що документальна трилогія "Із табуретом через Гімалаї" – проект студії "Lizard Films". Вона складається з картин "Царствений кінь" (подорож Україною, Росією, Монголією, режисер Сергій Лисенко), "Тибет нелегал" (подорож Китаєм і Тибетом, режисер Слава Попов, "Адамів міст" (подорож Непалом, Індією, Шрі-Ланкою, режисер Ярослав Андрущенко). Рік тому група українських мандрівних акторів вирушила у подорож від Києва до Індійського океану, взявши з собою за реквізит лише звичайний табурет із київської кухні. На питання "Навіщо він їм?" відповідь можна отримати, переглянувши трилогію "Із табуретом через Гімалаї".

"Із табуретом через Гімалаї" – вже другий проект так званого "табуретного" циклу студії "Lizard Films". Прем’єра попереднього фільму – "Із табуретом до океану" – відбулася у грудні 2005 року і в ньому автори зафільмували свою подорож з України різними європейськими державами до Атлантичного океану. "Із табуретом до океану" його автори характеризували як "некомерційний аполітичний пригодницький документальний телесеріал, що має показати, що буде з ЄС після приєднання до нього України".

"Кінотрилогія "Із Табуретом через Гімалаї" – унікальне поєднання документального матеріалу і художнього монтажу від трьох сучасних режисерів. Історія неймовірних пригод п’ятьох українців, які в тримісячній мистецькій експедиції пройшли від Києва на Шрі-Ланку. Емоційна операторська робота дарує глядачеві видовище, позитив і щирість. Через ці якості фільми Lizard Films вже отримали звання "нового українського кіна", яке приходить на зміну шароварництву і "чорнусі" (з прес-релізу проекту).

kinokolo.uaRSS

Кіноклуби

Архів