Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

16.04.2007 15:31

Cinema-club – новий проект від „Док-Майдану"

Книга рекордів ШуткиФестиваль документального кіна „Док-Майдан” вже понад два роки дарує українським глядачам можливість дивитися „інше” документальне кіно, бачити найцікавіші фільми з різних куточків нашого неповторного світу.

Від квітня 2007 року „Док-Майдан” дивуватиме своїх глядачів щомісяця. Стартує новий проект Cinema-Сlub. Відтак кожної останньої середи місяця – всього лиш один сеанс із найкращого в екранній документалістиці. Ці фільми не мають спільної тематики. Вони мають тільки одну середу на місяць і свою власну кіноісторію, що її вже відзначили міжнародні фестивалі.

Відкриття роботи Cinema-Сlub’у – 25 квітня о 20:00 у столичному кінотеатрі „Жовтень”.

Стартує ж Cinema-Club картиною „Книга рекордів Шутки” (Чехія – Сербія і Чорногорія). Представлятиме фільм його режисер Александар Маніч, що отримав за цю свою роботу престижні призи на чотирьох міжнародних кінофестах.


 **
КНИГА РЕКОРДІВ ШУТКИ/ KNJIGA REKORDA SHUTKE (2005, Чехія – Сербія і Чорногорія, 78’); режисер Александар Маніч.

Десь у Македонії загубилася столиця ромів. На перший погляд – звичайне село. Але його населення складається винятково з чемпіонів світу в найнезвичайніших категоріях: найкращий мисливець на вампірів, найбільший колекціонер касет із записами турецької музики, найсильніший дроворуб у світі, найвідоміший езотерик... Сміх над самими собою? Можливо. Абсурдний гумор? Звісно. Але ж це так співвідноситься із назвою поселення – Шутка!.. Смішна, ейфорична, зворушлива, гіперболічна картина, котру наслідує американська комедія „Борат”, що цензурою заборонена в Росії до кінотеатрального прокату і – з невідомих причин (за компанію?!.) – так і не демонструвалася в українських кінотеатрах...

За матеріалами прес-релізу „Док-Майдану”RSS

Кіноклуби

Архів