Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

10.05.2007 20:56

Кінолабораторія Кіноклубу КМА: Фраґмент ігрового фільму Валентина Васяновича etc.

Кіноклуб КМА Кіноклуб КМА запрошує 12 травня, у суботу, о 18.30 у свою Кінолабораторію (Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 27)/ Лабораторія кіно: Work in progress. Фраґмент фільму „Подорож ідіота”. Валентин Васянович. Ongoing art project Schema (Television). Шон Снайдер.

Валентин Васянович – український кінорежисер, автор неігрових фільмів "Старі люди" (2002), "Проти сонця" (2004), "Лінія" (2006). Лавреат численних призів (в тому числі на МКФ у Клермон-Феррані) за фільм "Проти сонця". Зараз навчається у Майстер-школі Анджея Вайди (Варшава) на відділі ігрового кіна. Під час навчання знімає свій ігровий дебют "Подорож ідіота".

Шон Снайдер – американський multimedia artist, що працює з фотографією, відео і текстом. Учасник численних виставок та бієннале, в тому числі Manifesta 2, Московського бієнале тощо. Арт-проекти Шона Снайдера досліджують функціонування медій у сучасному світі. Останнім часом працює з тематикою війн в Іраку та Афґаністані. Його проект Scheme (Television) влітку цього року демонструватиметься у Stedelijk Museum (Амстердам). Живе і працює у Києві та Берліні.

kinokolo.uaRSS

Кіноклуби

Архів