Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

15.05.2006 15:50

Прем’єра "Ефекту присутности" в Домі кіна

16 травня, о 18-00, в київському Домі кіна відбудеться прем’єрний показ повнометражного ігрового фільму "Ефект присутности" режисера Леоніда Павловського, знятого на Одеській кіностудії за сценарієм московського письменника і драматурга Алєксєя Лєонтьєва.

Леонід Павловський – автор декількох знятих на Одеській кіностудії документальних фільмів, а також двох телевізійних ігрових картин: "Колір кориди" (1987) і "На знак протесту" (1990).

Робота над стрічкою "Ефект присутности", що спершу мала назву "Кредитка", почалася влітку 2003 року, фільмувалася вона державним коштом (на замовленням Міністерства культури і мистецтв України). Усі зйомки проходили в Одесі, головну роль зіграв колишній актор Одеського російського драматичного театру, нині режисер одеського театру-студії "Суєта суєт" Валерій Бассель, в інших ролях задіяні актори одеських театрів, а також непрофесійні виконавці.

Робота над фільмом, що мав бути завершений восени 2003 року, затяглася через проблеми з фінансуванням. Після завершення зйомок, стрічка кілька разів перемонтовувалася, так що остаточну версію було зроблено лише цього року.

Також читайте:
Одеський кінорежисер Леонід Павловський оголосив голодуванняRSS

Кіноклуби

Архів