Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

17.05.2006 17:56

"Чонтварі" у "Візуальній лабораторії"

Чонтварі/Csontváry18 травня, о 18-30, - чергова зустріч у київському кіноклубі "Візуальна лабораторія", що він є авторським проектом одного з засновників кіноклубного руху в Україні Станіслава Сукненка.

У програмі - фільм "Чонтварі"/Csontváry (Угорщина, 1980), режисер Золтан Гусарик.

Засідання кіноклубу проходять щочетверга (початок о 18-30) у приміщенні Державного центру театрального мистецтва імені Леся Курбаса (вулиця Володимирська, 23-в, тел. 279-47-83). Вхід - 5 гривень.

22 травня демонструватиметься стрічка "Караваджо"/Caravaggio (Велика Британія, 1986), режисер Дерек Джармен. Також відбудеться презентація книги київського мистецтвознавця Вадима Клєваєва "Напередодні прекрасного дня: Незакінчений роман про італійського живописця Мікеланджело Мерізі Да Караваджо"/" Накануне прекрасного дня : Неоконченный роман об итальянском живописце Микеланджело Меризи Да Караваджо " (К.: Факт, 2005), присвяченої життю і творчості великого італійця.

Специфіка "Візуальної лабораторії" в тому, що вона не лише надає глядачам можливість подивитися рідкісні кінострічки, але й обговорити їх. Фільми в кіноклубі демонструються з відео або з DVD. Вперше засідання кіноклубу "Візуальна лабортаторія" відбулося у жовтні 2004 року.RSS

Кіноклуби

Архів