Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

22.05.2006 17:31

III-ій Семінар з міжнародної копродукції документального кіна

Український контекстВід 23 до 25 травня, в рамцях ІІІ-го міжнародного фестивалю Дні документального кіна про права людини "Український контекст", відбудеться ІІІ-ий Український семінар з міжнародної копродукції документального кіна.

Нагадуємо, що з програмою фестивалю "Український контекст" (20 – 25 травня) можна ознайомитися в наших новинах. Цей фестиваль передусім глядацький – глядачі мають змогу не лише подивитись майже 80 фільмів з 20 країн, а й обговорити проблеми дотримання прав людини та дізнатись як захистити свої права. Вхід на всі заходи фестивалю – вільний. Докладніша інформація про кінофестиваль на офіційному веб-сайті: http://www.docudays.org.ua.

До учасників і гостей семінару з міжнародної копродукції документального кіна звертається головний ініціатор, натхненник і організатор його проведення продюсер Світлана Зінов’єва: "Отже: ми зробили це знову! Третій рік поспіль працює в Україні Семінар з міжнародної копродукції документального кіна в рамках та за підтримки Міжнародного фестивалю Дні документального кіна про права людини "Український контекст". Наш семінар – це майстерня (так тепер і будемо його називати), в якій вирощуються проекти документальних фільмів про сьогоднішнє наше з вами життя.

Здійснення міжнародної копродукції – це складний і довготривалий процес. Але – інформація для скептиків: сьогодні у міжнародних проектах задіяні Олена Фетісова і Володимир Козир, Валентин Васянович і Світлана Зінов'єва, Данило Царьов, Денис Жарких та Сергій Маслобойщиков.

Інформацію про ІІІ-ій Український семінар з міжнародної копродукції розміщено на сайті Європейської документальної мережі (EDN).

П'ятеро українських кінодокументалістів стали членами EDN.

Український центр документального кіна (UDFC), який і ініціював наш семінар, є офіційним партнером польської майстерні з міжнародної копродукції – Драгон Форуму.

Цього року до нас з Данії приїжджає новий директор EDN, Ліна Пасанен – ключова фігура у просторі сучасної Європейської документалістики, донедавна комісійний редактор Фінського ТБ каналу YLE, яка незмінно і надхненно підтримує авторське документальне кіно в Європі.

Знов із нашими учасниками працюватиме Флер Кноппертс, директор найбільшого в Європі ринку проектів IDFA FORUM у Амстердамі.

Географія майстерні розширюється: сьогодні ми приймаємо учасників з Росії та Білорусі.

Одне слово – працюємо.

Як недавно на прем'єрі фільмів об'єднання "Дебют" сказав Віктор Гресь: всупереч усім розмовам про занепад кінопроцесу в Україні, можемо сказати – так, падає, але вже повільніше! Директор фестивалю "Дні документального кіна" Геннадій Кофман не погоджується і каже, що ми потроху видираємся нагору. Мені імпонують обидва погляди".

Нагадуємо, що п’ять найкращих проектів, відібраних на семінарі, візьмуть участь у І-ому Українському кінопленері Country Doc, що відбудеться з 20 до 24 вересня 2006 року. Докладніше про Country Doc читайте тут...

Пропонуємо програму Семінару з міжнародної копродукції документального кіна...

22 травня

17:30 Виїзд на природу в Пирогово з Ліною Пасанен і Флер Кноппертс (пиво, бутерброди, можливість познайомитися, поспілкуватися в невимушеній обстановці) (збір у холі Дому кіна)

23 травня

З 10:00 Акредитація учасників у Домі кіна (Синя зала)

11:00 – 12:00 Ліна Пасанен, директор Європейської документальної мережі (EDN), представить EDN і Baltic Media Center і дасть загальну інформацію про європейський ринок документального кіна і документальні програми на каналі YLE (Фінляндія).

сoffee-break

12:00 – 13:00 Флер Кноппертс, директор IDFA FORUM, розповість про роботу найбільшого в Європі ринку проектів документального кіна, представить фестиваль IDFA в Амстердамі і фонд Яна Фраймана. Покаже фрагменти фільмів, підтриманих фондом.

13:00 – 14:00 Обідня перерва

14:00 – 15:00 Світлана Зінов'єва й Олена Фетісова поділяться своїм досвідом щодо участі в міжнародних пітчингах

15:00 – 18:00 Робота з проектами, включеними в каталог, з перервами на каву-чай

19:00 – 21:00 Спільна прогулянка по Дніпру на пароплаві.

24 травня

10:00 – 13:30 Робота з проектами, включеними в каталог, пітчинги.

сoffee-break

13:30 – 14:30 Обідня перерва

14:30 – 18:00 Аналіз проектів. Аналіз характерних помилок.

сoffee-break

19:00 Спільна прогулянка містом і – в Ательє Карась (там є DVD проекція)RSS

Кіноклуби

Архів