Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

24.05.2006 14:58

Юрій Андрухович перекладатиме "Зламані квіти" Джіма Джармуша

Зламані квіти/Broken Flowers25 травня, о 19-30, в Державному центрі театрального мистецтва ім. Леся Курбаса (вул. Володимирська, 23в, тел. 279-47-83) відбудеться чергова акція проекту, "Кіноромани: українські письменники про улюблені фільми". Цього разу гостем буде Юрій Андрухович, що представить фільм Джіма Джармуша "Зламані квіти"/Broken Flowers (США – Франція, 2005). Під час перегляду сам письменник перекладатиме стрічку. Квитки на акцію "Кіноромани" коштують 25 гривень.

Нагадаємо, що проект "Кіноромани: українські письменники про улюблені фільми" стартував 7 лютого, він проводиться спільно Центром ім. Леся Курбаса і часописом КІNО-КОЛО, ведучий – Станіслав Сукненко. В рамцях цього проекту знані українські письменники представляють свої улюблені кінострічки. Підсумком мають стати: по-перше, книжка, до якої увійдуть ориґінальні есеї про той чи той фільм, а також тексти, створені на основі письменницьких виступів; по-друге, серія культурологічних відеопрограм на основі фільмування проекту.

Письменник розповідає "історію враження", свою індивідуальну й завжди в чомусь несподівану історію: де, коли, як уперше побачив стрічку, що пережив тоді й потім. Про те, які кадри, які образи залишилися назавжди в пам’яті. Це може бути щось на кшталт міні-сповіді, інколи – мікро-новели, або й перетворитися на справжнє шоу, в якому поєднається все разом.

Як усе відбувається... Кожного письменника представляє ведучий. Письменник представляє свій улюблений фільм. Після демонстрації фільму – розповідь про теперішнє враження, відповіді на запитання глядачів, які можуть стосуватися й конкретного фільму, й творчости самого письменника. Також можна отримати автографи письменників та придбати їхні останні твори.

В гостях проекту "Кіноромани" вже побували Оксана Забужко, Андрій Курков, Марина і Сергій Дяченки, Любко Дереш, Марія Матіос, Марина Меднікова, Ірен Роздобудько, Леся Вороніна...RSS

Кіноклуби

Архів