Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

05.06.2006 17:54

Французьке "Кіно у світлі місяця": "Набережна Орфевр, 36"

Покази у світлі місяця6 червня та 4 липня о 20-30 на подвір’ї Французького культурного центру у Києві (вул. Ґорького, 104) відбудеться акція, що має назву "Кіно у світлі місяця".

6 червня демонструватиметься картина "Набережна Орфевр, 36"/36 Quai des Orfevres (Франція, 2004, 110’) режисера Олів’є Маршаля. Сценаристи стрічки – Домінік Луазо, Франк Манкузо, Олів’є Маршаль, Жюльєн Раппно, в картині грають Даніель Отей, Жерар Депардьє, Андре Дюссольє, Рошді Зем, Валерія Ґоліно, Катрін Маршаль, Олів’є Маршаль, Мілен Демонжо.

В Парижі вже кілька місяців хазяйнує банда нападників. Вони діють з надзвичайною жорстокістю, але кожного разу виходять сухими з води. Робер Манчіні, шеф Кримінальної поліції, цілком відвертий зі своїми безпосередніми заступниками: лейтенантом Лео Врінксом, керівником Відділу боротьби з бандитизмом, та лейтенантом Дені Клейном, керівником Відділу боротьби з організованою злочинністю. Той, хто зуміє роззброїти цю банду нападників на банки, замінить його на посаді "великого боса" знаменитого Управління на набережній Орфевр, 36. Між двома суперполіцейськими розгортається справжня боротьба. Все робить колишніх друзів непримиренними ворогами: їхнє життя, методи роботи, вибір співробітників та жінка – Камілль Врінкс...

В архіві рубрики "Статті" на нашому порталі читайте рецензію кінокритика Олега Роя "Як два пальці..." на фільм "Набережна Орфевр, 36"

4 липня демонструватиметься фільм "Життя – це диво"/Zivot je cudo (154’, Юґославія – Франція , 2004) режисера Еміра Кустуріци. Сценаристи стрічки – Ранко Божич, Емір Кустуріца, оператор: Мішель Аматьйо, актори: Славко Стімач, Наташа Шолак, Весна Триваліч, Вук Костіч, Александар Берчек.

Що може бути кращим за туристичну залізничну колію для села? А що може бути гіршим за війну для туризму? Лука будує власну залізничну колію та закриває очі на війну, зосередившись виключно на віслюкові, що перегороджує рейки. Натомість його дружина Ядранка йде від нього до музиканта, який обіцяє посприяти їй у кар’єрі оперної співачки, а його сина Мілоша забирають до армії. Життя Луки перетворюється на військову зону аж до того дня, коли він зустрічає Сабахо. Незважаючи на те, що історія розвивається на тлі трагедії війни, режисер не забуває додати властивого йому іскрометного гумору...

В архіві рубрики "Статті" на нашому порталі читайте рецензію кінокритика Олега Роя "Вистражданий образ балканського клоуна" на фільм "Життя – це диво"

Фільми демонструватимуться з російським перекладом. Вхід на покази – вільний.RSS

Кіноклуби

Архів