Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Арґумент-Кіно

Конференції

12.04.2006 19:07

На початку травня героями конференції будуть автори українського фільму "Штольня"

THE_PIT0025jpg.jpgКонференція в KINO-КОЛІ з авторами фільму "Штольня" (режисером Любомиром Кобильчуком, сценаристом, оператором і співпродюсером Олексієм Хорошком, співпродюсером і дистриб’ютором стрічки, директором компанії "Артхаус Трафік" Денисом Івановим), запланована на 19 квітня, переноситься на початок травня.

Просимо вибачення у наших читачів за ці зміни – у зв’язку з продовженням промо-компанії фільму, терміни і умови якої накладають на авторів "Штольні" певні зобов’язання, Любомир Кобильчук і Олексій Хорошко не будуть присутні у Києві в запланований для конференції час і не зможуть взяти участь у зустрічі. Точну дату конференції, яка обов’язково відбудеться, ми повідомимо найближчим часом.

Питання можна ставити вже зараз. Спершу вони надходять адміністратору порталу, а потім він викладає їх на сторінку "Конференції". Будьте терплячі!

Ім'я:
E-mail:
Місто:
Питання:

01.05.2006 13:28

Олександр (Львів)

Питання до Любомира Кобильчука. Чи обов"язково потрібно вчитися на режисера або сценариста, щоб їм стати, особливо в Україні?

01.05.2006 13:33

Олександр (Львів)

Питання для Дениса Іванова. Куди потрібно звернутися, щоб почати створювати фільми чи сценарії, для компанії "Артхаус-Трафік"? Чи й надалі компанія "Артхаус-Трафік", буде продюсувати, нове українське кіно?

01.05.2006 13:37

Олександр (Львів)

Питання до Любомира Кобильчука. Чому головним стилем фільму, було обрано триллер, а не драму чи комедію. думаю булоб непогано створити соціальну драму на зразок фільмів Алехандро Гонзалеса Інняріту("21 грамм", "Сука-Любов") чи Денні Боіла"На голці"?

01.05.2006 20:35

Максим Гордоновский (Киев)

У меня вопрос к режиссёру фильма Штольня, Любомиру Кобыльчуку. Если не ошибаюсь в фильме играют только украинские актёры. Меня просто очаровала главная героиня которую сыграла Сторожук Ольга. Скажите пожалуста, тяжело ли было найти актрису в Украине, где у актёров, особенно молодых, нет опыта съёмок в кино, не только красивую внешне, а ещё и талантливую. Сколько дней ушло на поиски главной героини и снималась ли она ещё в каких-то фильмах? Заранее спасибо вам за ответ! С уважением Максим Гордоновский.

10.05.2006 22:04

Илья (Киев)

Во-первых хочу сказать что ваше кино считаю настоящим прорывом в украине. Где вы искали актёров? На какие студии обращались? Я готовлюсь к своему первому полнометражному фильму и знаю где искать актёров за 30, но с молодыми лицами сложнее. У вас был большой кастинг молодых людей, ниже упомянутую Ольгу Сторожук а так же Павла Ли считаю настоящими находками. Где ефективнее искать молодых людей на подобные роли? Тяжело ли было работать с молодежью? Рассматривали кандидатуры без специального образования?

10.05.2006 22:08

Илья (Киев)

Артхаус-Трафик объявил о поиске сценариев. Заинтересованы ли они в режиссёрах или ищут готовые сценарии для реализации другими? Артхас-Трафик будет заниматься только продюсированием или продакшином так же?

20.03.2013 11:55

etitqpdufz (Madrid)

zkvnkot3, jezrwvqjbw , [url=http://www.aqhurwycmk.com]qmmnrtcrsh[/url], http://www.bhngqguwrw.com jezrwvqjbwКонференції

Архів