Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Новини

Арґумент-Кіно


Социальная сеть Ронин

Енциклопедія

Зізнання небезпечної людини/Confessions of a Dangerous Mind


Режисер: Джордж Клуні
Сценарист: Чарлі Кауфман за книгою Чака Берріса
Актори: Сем Роквелл, Джордж Клуні, Дрю Беррімор, Джулія Робертс, Рутґер Хауер, Фред Севедж
Країна-виробник: США – Канада – Німеччина, 2002 
Кіностудія: Allied Filmmakers, Kushner-Locke Company, Mad Chance, Miramax Films, NPV Entertainment, Section Eight Ltd., Village Roadshow Productions
Рік: 2002
Час: 115 хв.
Формат: кольоровий 

Режисерський дебют знаменитого голлівудського актора Джорджа Клуні. Історія про подвійне життя людини, що була одночасно телепродюсером і телеведучим – людиною у всіх на очах – і суперзасекреченим агентом ЦРУ. Завойовуючи собі популярність безневинним "Шоу з гонгом", Чак Берріс у той же час періодично прибирав людей, на яких йому вказував уряд. Коли ж його шоу стало дуже популярним і завоювало довіру публіки, він знайшов точки перетину між своїм потайним і громадським життям – шоу стало чудовим прикриттям для його місій. Щасливу пару-переможницю він особисто везе до "надзвичайного Гельсинки" чи до "романтичного Західного Берліну", але зовсім не для того, щоб влаштувати молодим екскурсію містом.

Чак Берріс розчиняється з головою у цих двох сферах – шпигунстві і славі, і його життя починає виходити з-під контролю. Герой розривається між жінкою, що його по-справжньому кохає, і загадковою героїнею своїх фантазій. Громадськість повстає проти нього через забруднення ефіру, і одночасно йому загрожує небезпека в особі агента ворожої розвідки. Беррісу потрібно терміново взяти себе в руки і знову почати контролювати своє життя. Обидва свої життя.


Енциклопедія