Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Новини

Арґумент-Кіно

Енциклопедія

Боулінґ для Колумбіни/Bowling for Columbine


Режисер: Майкл Мур
Сценарист: Майкл Мур
Оператори: Браян Данітц, Майкл Макдоноу
Актори: У кадрі з'являються: Джордж Буш, Біл Клінтон, Мерілін Менсон, Кріс Рок, Чарлтон Гестон, Дік Чейні, Сальвадор Альєнде, Адольф Гітлер, Джозеф Ліберман, Майкл Мур, Дік Кларк, Джеймс Николз, Метт Стоун, Баррі Ґласснер, Річард Кастальдо і багато інших
Країна-виробник: Канада – США – Німеччина, 2002 
Кіностудія: Alliance Atlantis Communications, Dog Eat Dog Films, Salter Street Films International, United Broadcasting Inc., VIF Babelsberger Filmproduktion GmbH & Co. Zweite KG (VIF 2)
Рік: 2002
Час: 120 хв.
Формат: кольоровий 

20 квітня 1999 року двоє учнів середньої школи "Колумбіна" в Літтлтоні (шт. Колорадо) застрелили 13 чоловік. Режисер Майкл Мур подорожує по США, щоб вивчити, чи багато зброї знаходиться в руках приватних осіб і наскільки поширені злочини, що вчинені із застосуванням зброї. Серед тих, з ким він зустрічається: члени Мічиганської воєнизованої дружини, які доводять, що носіння вогнепальної зброї – їхній громадянський обов'язок і конституційне право; представник найбільшого в Літтлтоні працедавця – компанії "Локхід", – який наполягає, що вироблювані його фірмою ракети призначені виключно для оборонних цілей; рок-зірка Мерілін Менсон, що вважає, що його аґресивні шоу зробили цапом-відбувайло, бачучи в них причину молодіжної злочинности; соціолог Баррі Ґласснер, який доводить, що американці живуть в "культурі страху", яку створили ЗМІ.

Також читайте: рецензію на фільм


Енциклопедія