Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Новини

Арґумент-Кіно


Социальная сеть Ронин

Енциклопедія

Заручник/Hostage

horisontal frame

Режисер: Флоран Еміліо Сірі
Сценарист: Даґ Річардсон
Оператор: Джованні Фіоре Кольтелаччі
Актори: Брюс Вілліс, Кевін Поллак, Джіммі Беннетт, Мішелль Горн, Бен Фостер, Джонатан Такер
Країна-виробник: США – Німеччина, 2005 
Кіностудія: Miramax Films, Stratus Film Co., Cheyenne Enterprises, Equity Pictures Medienfonds GmbH & Co. KG II, Hostage GmbH
Рік: 2005
Час: 113 хв.
Формат: кольоровий 

Екранізація роману Роберта Крейса. Лос-анджелеський переговірник Джефф Теллі важко переживає професійну невдачу – він не зміг урятувати дитину від божевільного самовбивці. Теллі вирішує виїхати в провінцію, де обіймає посаду начальника маленького поліцейського відділку. Але примари минулого наздоганяють його, коли після невдалого викрадення автомобіля двоє братів та їхній таємничий компаньйон беруть у заручники членів однієї сім'ї.

Злочинцям невтямки, що один із їхніх заручників працює на ватажка мафії, а в розкішному особняку, де вони перебувають, є серйозні докази проти останнього. У свою чергу мафіозі викрадають дружину й дочку Теллі, щоб, шантажуючи Джеффа, примусити його знайти ці докази. Ситуація ускладнюється до межі, коли Теллі дізнається, що таємничий компаньйон – не хто інший, як серійний убивця Марс, який і в заручниках, і в товаришах бачить своїх майбутніх жертв.


Енциклопедія